fbpx
YENİ!

Hepsiburada Kadın Girişimci Komisyon Oranları

“Hepsiburada Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü” programı, Hepsiburada tarafından kadın girişimcilere yönelik olarak hayata geçirilmiş bir e-ticaret destek programıdır. Program kapsamında kadın girişimciler, Hepsiburada üzerinde kendi işlerini kurabilecekleri bir mağaza açarak, ürünlerini online olarak satma imkanı elde ederler.

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

Hepsiburada Kadın Girişimci Komisyon Oranları

Hepsiburada, Innovation for Development (I4D) ve SPARK işbirliği ile Katar Kalkınma Fonu’nun katkılarıyla “Girişimci Kadınlar Covid 19’a Meydan Okuyor!” projesi ile, pandemi döneminde işini e-ticaret boyutuna taşımak ve burada işini büyütmek isteyen kadın girişimcilere e-ticaret desteği sağlamayı hedefliyordu.

Proje kapsamında, dokuz farklı dalda eğitimler ve 19 farklı konuda mentorluk imkanları sunulacak. Bu eğitimler ve mentorluklar, kadın girişimcilerin dijital dönüşümlerinin kolaylaştırılmasını ve yeni satış kanallarında üretim ekosisteminin geliştirilmesini hedefliyor.

Ayrıca, Hepsiburada Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı dahilinde komisyon indirimi, indirimli kargo ücreti, ücretsiz fotoğraf desteği, reklam ve pazarlama destekleri gibi birçok fırsat da sunulacak. Bu şekilde, kadın girişimcilerin işlerini büyütmeleri için gereken destek sağlanacak ve fırsat eşitliği sağlanmaya çalışılacak.

Girişimci Kadınlar Covid 19’a Meydan Okuyor! Projesi Nedir?

Girişimci Kadınlar Covid 19’a Meydan Okuyor!, e-ticaret platformu Hepsiburada tarafından Innovation for Development (I4D) ve SPARK işbirliğiyle Katar Kalkınma Fonu’nun katkılarıyla hayata geçirilen bir proje.

Bu proje, pandemi döneminde işini e-ticarete taşımak ve büyütmek isteyen kadın girişimcilere e-ticaret desteği sağlamayı amaçlamaktadır. Proje kapsamında kadın girişimcilere dokuz farklı dalda eğitimler ve 19 farklı konuda mentorluk imkanları sunulacak. Bu eğitimler ve mentorluklar, kadın girişimcilerin dijital dönüşümlerinin kolaylaştırılmasını ve yeni satış kanallarında üretim ekosisteminin geliştirilmesini hedefliyor.

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Nedir?

Hepsiburada Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü” programı, Hepsiburada tarafından kadın girişimcilere yönelik olarak hayata geçirilmiş bir e-ticaret destek programıdır. Program kapsamında kadın girişimciler, Hepsiburada üzerinde kendi işlerini kurabilecekleri bir mağaza açarak, ürünlerini online olarak satma imkanı elde ederler.

Programa katılan kadın girişimciler, ücretsiz olarak e-ticaret eğitimleri alır ve Hepsiburada’nın sunduğu teknolojik altyapı ve pazarlama araçlarından yararlanabilirler. Bunun yanı sıra program kapsamında kadın girişimcilere özel avantajlar ve destekler de sunulmaktadır. Örneğin, satışlar üzerinden alınan komisyonlarda Hepsiburada’nın belirlediği kategorilerde 50 bin TL’lik satışa kadar %50 indirim, ücretsiz fotoğraf çekim desteği, reklam ve pazarlama destekleri gibi olanaklar programın faydaları arasında yer almaktadır.

Girişimci kadınlara teknoloji gücü programında Hepsiburada tarafından kadın girişimcilere ve kadın kooperatiflerine sunulan pek çok avantaj vardır. İki ayrı avantaj paketinin ayrıntıları ise şu şekildedir;

Kadın girişimcilere sunulan imkanlar şu şekildedir;

Satışlar üzerinden alınan komisyonlarda Hepsiburada’nın önceden belirlemiş olduğu kategorilerde geçerli olmak üzere 50 bin TL’lik satışa kadar %50 indirim

Ürün fotoğrafı desteği; 200 ürüne kadar ücretsiz fotoğraf çekim desteği ile satışa hazırsınız.

Sponsorlu ürünler ve sponsorlu marka reklamlarında kullanılacak 1.000 TL’lik Hepsiads yani Hepsiburada reklam bakiyesi

nesatilir.com web sitesi tarafından sunulan entegrasyon ve Hepsiburada ürün araştırma aracı hizmetlerinde 1 yıl ücretsiz kullanım hakkı

Finansal imkansızlıkların söz konusu olmamasına adına finansal işlemlerde (banka, vergi vs.) işlemlerinde Hepsiburada desteği

Ön muhasebe programı olan Findara ile dijital ortamda %40 indirimli ön muhasebe uzmanı desteği

Ücretsiz Hepsiburada Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü e-ticaret sektörüne özel ücretsiz eğitimler ile satışa ve sürece alışma.

Kadın Kooperatifleri için sunulan imkanlar ise şu şekildedir;

Satışlar üzerinden alınan komisyonlarda indirim.  Hepsiburada’nın belirlemiş olduğu kategorilerde süresiz olarak %1+KDV komisyon oranı

Ücretsiz kargo ile avantajla müşteri fiyatı sunma imkanı.

500 ürüne kadar ücretsiz ürün fotoğrafı çekim, desteği

Sponsorlu ürünler ve sponsorlu marka reklamlarında kullanılacak 1.000 TL’lik, Hepsiburada reklam platformu olan Hepsiads’de reklam bakiyesi.

nesatilir.com firmasının sunduğu entegrasyon ve Hepsiburada ürün araştırma aracı hizmetlerinde 1 yıl ücretsiz kullanım hakkı

Girişimci Kadınlar Finansal Engelleri Aşıyor Projesiyle avantajlı kadın bankacılığı ürün ve hizmetlerinde kolaylıklar ve avantajlar.

Ön muhasebe programı olan Findara ile dijital ortamda %40 indirimli ön muhasebe uzmanı desteği

Ücretsiz Hepsiburada Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü e-ticaret eğitimi

Hepsiburada, Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programıyla Türkiye’deki kadın girişimcilerin işlerini e-ticarete taşıma imkanı sunuyor. Program, Mayıs 2017’den beri faaliyet gösteriyor ve 35 binden fazla kadına destek oluyor. Hepsiburada, kadınların ticarette güçlenmesi ve ekonomik faaliyetlere katılımlarının sağlıklı bir ekonomi için önemli olduğuna inanıyor. Bu nedenle, program kapsamında kadın girişimcilere eğitim, mentorluk ve bankacılık ürün ve hizmetleri sunuluyor. Hepsiburada’nın amacı, kadın girişimcilerin finansal olarak güçlenmelerine ve başarılı işletmeler kurmalarına yardımcı olmaktır.

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Dijital pazarlama yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

E-ticarette emin adımlarla büyüyün!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.