fbpx
YENİ!

Trendyol entegrasyonu

Dopigo ile Trendyol operasyonlarını yönetin!

star icon

Toplu ürün ve sipariş yönetimi

star icon

Muhasebe yazılımları ile entegre

star icon

Hızlı e-fatura

star icon

Soru-cevap entegrasyonu

E-ticaret satıcıları Dopigo ile Trendyol sipariş yönetim süreçlerini uçtan uca yönetebilir. Siz satış yapın, Dopigo, Trendyol siparişlerinizi muhasebe yazılımınıza aktarsın ve raporlasın.

trendyol ent desktop
trendyol ent mobil

Dopigo, Trendyol ile nasıl çalışır?

Dopigo satış kanallarından gelen siparişleri dakikalar içerisinde panelinize yansıtır. Size sadece siparişlerin adımlarını takip etmek kalır.

trendyol ent ekran

Ürün yönetimi

Dopigo ile ürünlerinizi toplu olarak yönetebilir, tüm satış kanallarını sürekli güncel tutabilirsiniz. Ürün gruplayabilir ve varyantlı ürünler oluşturabilirsiniz.

Sipariş yönetimi

Tüm kanallardaki siparişlerinizi ve güncel durumlarını sipariş yönetim panelinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca detaylı filtreleme özelliğinden faydalanabilir ve sipariş raporlarını görüntüleyebilirsiniz.

Fatura süreci

E-fatura konusunda Dopigo başvuru aşamasından itibaren tüm süreçlerde yanınızda oluyor. Kurulum sürecini hallediyor ve e-faturalarınızı kesildiğinde müşteriye otomatik olarak mail yoluyla gönderiyor.

Muhasebe

Dopigonun muhasebe özelliği ile gelir-gider takibi yapmak artık çok kolay. Muhasebe ekranı ile gelir-gider ve cari takibinizi yapabilir, fatura raporlarınızı alabilir ve faturalarınızı saklayabilirsiniz.

Raporlama

Dopigo ile gelir-gider takibi, faturalar raporu, sipariş raporları gibi birçok rapora istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Afkom Proje
Read More
Firma olarak Dopigo dan memnunuz, hem kullanım kolaylığı hem faturalandırmadaki kolaylık sipariş takibi ve sorunların çözümü konusunda ilgileri çok iyi. Onun dışında Maliyet olarak da uygun. Tavsiye ederiz.
Motobros
Read More
Biz de 6 ayı aşkındır DOPİGO kullanıyoruz, sade ve öz herkesin anlayabileceği entegrasyon programı. En önemlisi müşteri desteği, whatsapp grubundan 24 saat ne sorduysak bıkmadan cevap veriyorlar, burnu havada entegrasyon programları yerine her zaman dopigo ile çalışmaya devam edeceğiz. Emeğe saygı.
HEDİYEM EVİME
Read More
Çözüm odaklı bir firma ve her zaman destek oluyorlar. Çok memnunuz, herkese tavsiye ederiz.
SELLDEY
Read More
merhaba ben çok memnunum hem sistemden hem de müşteri hizmetlerindeki arkadaştan. Sorularıma anında uygulamalı cevaplar veriyor
EMDİEF MOBİLYA
Read More
3. senemiz ve gayet memnunuz. Sıkıntı anında hemen destek oluyorlar. Tavsiye ediyoruz.
Fonex Kozmetik
Read More
Çözüm odaklı olmaları beni mutlu ediyor ve sürekli whatsapp destek ekibi benim için hazır.
Partivitrini
Read More
Uzun zamandır dopigo ile çalışıyoruz. Herzaman çözüm odaklı çalışıyorlar. Gözünüz kapalı güvenerek çalışabilirsiniz.
Karaoğlu Züccaciye
Read More
Yaklaşık olarak 2.5 yıldır dopigo ile çalışıyorum. Çok ilgililer her türlü sorunuza anında cevap alabiliyorsunuz. Ayrıca tüm satış verileriniz bir çatı altında toplandığı için uzun vade yatırımlarınızı planlamada çok daha verimli kararlar alabiliyor buda satışlarınıza olumlu etkiliyor.
Dodobees