fbpx
YENİ!

E-fatura Yapılacaklar Listesi

E-fatura/e-arşiv fatura kullanmaya yeni başlayacak e-ticaret girişimcileri için bir rehber, hali hazırda kullanan satıcılar için ise eksik belirlemeye yardımcı… E-fatura Yapılacaklar Listesi ile e-faturaya hızlı geçiş yapın, eksiklerinizi tamamlayın.
Kimler için: Yeni GirişimcilerPazaryeri Satıcıları
checklist page icon

E-fatura kullanmak için

Ticari işlemlerde e-fatura tüm şirketlerin kullanımına açıktır. Ancak belirli bir cironun üstündeki şirketler satış işlemleri için e-fatura/e-arşiv fatura düzenlemek zorundadır. 

E-fatura geçişi öncesi

E-fatura için gerekli yükümlülüklerin sağlanmasının ardından e-fatura kullanmak için başvuru ve kurulum süreçlerinin tamamlanması gerekir.

E-fatura geçiş işlemleri

E-fatura geçişi için gerekli bilgi/belge ve materyalleriniz hazırsa kısa sürede e-fatura başvuru ve geçiş işlemlerinizi başlatıp kullanıma geçebilirsiniz.

E-fatura düzenleme işlemleri

Gelen siparişlerinizi e-fatura düzenleyerek göndermek için yapılması gereken işlemler ve prosedürler bulunuyor. 

Entegrasyon avantajları

Çok kanallı e-ticaret yaparken ihtiyacınız olacak en önemli araç gereçlerin başında entegrasyon yazılımı gelir. İyi bir entegrasyon yazılımı otomatik e-fatura oluşturabilme özelliğine sahip olmalıdır. 

Bonus: Muhasebeciler için

Firmaların e-ticaret operasyonlarındaki e-fatura işlemleri konusunda muhasebeciler ve mali müşavirleri ilgilendiren birçok unsur bulunuyor.

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Bu içeriği PDF olarak indirin!

E-fatura konusundaki eksiklerinizi adım adım belirleyin.