Logo Entegrasyonu

Logo muhasebe entegrasyonu ile Logo Go 3, Logo Tiger 3 veya Logo Netsis muhasebe yazılımlarınızı yedi pazaryeri ve dört e-ticaret platformu ile eş zamanlı kullanabilirsiniz.

dopigo logo entegrasyonu

Dopigo ile entegre Logo entegrasyonları

Logo Muhasebe Entegrasyonu Nedir?

Logo Yazılım firmasının KOBİ’lere özel geliştirdiği Go 3 ve Tiger 3 muhasebe yazılımları firmaların muhasebe, sipariş, stok takibi, satış, satın alma, raporlama ve borç takibi gibi tüm iş süreçlerini yönetebilmesini kolaylaştırıyor. Logo muhasebe yazılımlarından birini kullanıyorsanız ve ürünlerinizi e-ticarete hazır hale getirmek istiyorsanız Dopigo ile bunu yapmak artık çok kolay.

dopigo logo entegrasyonu
dopigo logo entegrasyonu

Logo Muhasebe Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?

Dopigo’nun Logo Entegrasyonu ile yedi farklı pazaryerlerinde bulunan mağazalarınızın siparişleri doğrudan Logo Muhasebe Programınıza entegre edebilirsiniz. Üstelik otomatik cari kaydı oluşturma ve siparişlerin ilgili carilerin altına otomatik olarak gelmesi de mümkün. Logo e-fatura servisini kullanan firmalar için ayrıca mükellef kontrolü de cari bazlı yapılmaktadır. Bu sayede siparişlerin oluşması saniyeler içinde sağlanıyor ve size sadece fatura kesmek düşüyor.

Logo Muhasebe Entegrasyonu İle Neler Yapabiliriz?

Opencart, Ticimax, Shopify veya Woocommerce altyapılı e-ticaret sitelerinizden gelen siparişler doğrudan Logo Muhasebe Programınıza entegre edilebilir ve ürün kodlarınız üzerinden tüm envanteriniz otomatik olarak eşleşir. Birçok satış kanalında farklı kodlar ile yer alan ürünlerinizi Logo'daki tek bir ürüne eşleştirebilir muhasebe programınızda güncelleme yapmanıza gerek kalmaz. Kapıda ödeme, sepet indirimleri, ürün kampanyaları gibi tüm e-ticaret özelindeki ihtiyaçlarınızın doğru muhasebelendirilmesi sağlanır, aldığınız siparişlerin ödeme makbuzları otomatik oluşturulur.

dopigo logo entegrasyonu
dopigo logo entegrasyonu

Dopigo ile Logo Muhasebe Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Dopigo'nun Logo Entegrasyonu ile tüm e-ticaret süreçleriniz muhasebe yazılımınızda bir güncelleme yapmanıza gerek kalmadan entegre edilir. Anahtar teslim entegrasyon ile size özel atanan entegrasyon uzmanınız uzaktan bilgisayarınıza bağlanarak sisteminize uygun kurulumunuzu yapar, danışmanlık verilir ve sonrasında 7/24 müşteri desteği Whatsapp üzerinden sunulur.

chart

Dopigo E-fatura ile rahatlayın!

E-fatura mükelleflerinin satışları Dopigo’da anında e-fatura ve e-arşiv olarak oluşturulur, müşterilere e-posta ile gönderilir.

support 2

Destek ekibimiz yanınızda!

Dopigo satış destek ekibine canlı chat üzerinden anında ulaşabilmenin rahatlığını yaşayın!

Aylık paketler ile cebiniz yanmasın!

Aylık entegrasyon paketleri ile uzun süreli anlaşma yapmanıza gerek yok.

Dopigo ile mutlu müşteriler

Küçük büyük farketmeksizin Dopigo kullanan müşterimizin tavsiyelerine kulak verin!

Dopigo müşterilerinin değerlendirmelerine göre ortalama puan

Daha fazla bilgi almak için...
Hemen kaydolun!

Entegrasyon sağladığımız yedi farklı pazaryerinde ürünlerinizi satışa hemen başlayın...
Stokları kontrol edin, dinamik fiyatlandırma yapın veya fatura kesin.

Siz satış yapın, iş yükünü Dopigo halletsin!