fbpx
YENİ!

Blog

Dopigo sizi bilgilendirir.

E-ticaret alanındaki konu başlıkları hakkında bilgi sahibi olun. Dopigo’yu kullanmaya ücretsiz başlayarak e-ticarette yerinizi alın veya satışlarınızı artırın.

e ticarette ramazan ayinin onemi
Tüm Yazılar

E-ticaret için Ramazan Ayı’nın Önemi

E-ticaret işletmeleri ve satıcıları için Ramazan Ayı oldukça hareketli bir dönemdir. Dopigo gibi bir e-ticaret entegrasyon platformu, sipariş yönetimi, fatura kesme ve lojistik gibi işlemleri kolaylaştırarak, bu yoğun dönemde satıcıların işlerini daha az stresli ve kolay hale getirebilir.

Devamını oku ➝
xml entegrasyonu nedir nasil yapilir
Entegrasyon

XML Entegrasyonu Nedir? Nasıl Yapılır?

XML entegrasyonu konularının ne olduğuna XML entegrasyonu nedir, nasıl yapılır başlıklı yazımızda hızlı ve anlaşılır biçimde değiniyoruz. Ayrıca Dopigo’nun XML entegrasyonu ile sizde tedarikçi XML’lerindeki ürünleri pazaryerleri ve e-ticaret siteniz ile entegre edebilirsiniz.

Devamını oku ➝
Kumulatif vergi matrahi nedir nasil alinir
E-fatura

Kümülatif Vergi Matrahı Nedir? Nasıl Alınır?

Kümülatif vergi matrahı’nın kısaltması KGVM’dir. Kümülatif vergi matrahı, işverene bağlı olarak çalışan personellerin aylık brüt kazancının üzerinden verilen sağlık sigortası ve işsizlik sigortası düşüldükten sonra net maaşı üzerinden alınan vergi türüdür.

Devamını oku ➝
Stok devir hizi nedir Neden onemlidir
Dijital Pazarlama

Stok Devir Hızı Nedir, Neden Önemlidir?

E ticaret denildiği zaman belirli metriklerin olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Bu metrikler arasında en önemlilerinden biriside stok devir hızı olmaktadır. Stok devir hızı aslında işletmelerin e ticarette ne kadar güçlü ve başarılı olduğundan başlayarak pek çok noktaya dayanmaktadır.

Devamını oku ➝
B2B nedir B2B is modeli nasil uygulanir
Dijital Pazarlama

B2B Nedir? B2B İş Modeli Nasıl Uygulanır?

İlk olarak b2b nedir sorusuyla yazımıza başlayalım. B2B nedir sorusuna öncelikle B2B’nin açılımıyla başlamak istiyoruz. B2B business to business anlamına gelmektedir. Yani iki şirket arasında yapılan ticareti ifade etmektedir.

Devamını oku ➝

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

E-fatura ihtiyaçlarınız için Dopigo!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.