fbpx
🎁
ENTEGRASYON + E-FATURA PAKETİ İLE
AVANTAJI KAÇIRMAYIN!
Kampanyanın bitmesine kalan:
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Kampanya sonlanmıştır.
YENİ!

Blog

Dopigo sizi bilgilendirir.

E-ticaret alanındaki konu başlıkları hakkında bilgi sahibi olun. Dopigo’yu kullanmaya ücretsiz başlayarak e-ticarette yerinizi alın veya satışlarınızı artırın.

e ticaret kpi
Dijital Pazarlama

E-Ticaret Siteleri için KPI ve Önemi Nedir?

Anahtar gösterge olarak da bilinen KPI (Anahtar Performans Göstergesi), bir kuruluşun veya şirketin performansını ölçmek, izlemek ve değerlendirmek için kullanılan ölçülebilir göstergelerdir. KPI metrikleri, kurumsal performansı değerlendirmek ve belirlenen hedeflere ulaşmak için stratejik kararlar almak için kullanılır. 

Devamını oku ➝
influencer marketing nedir
Dijital Pazarlama

Influencer Marketing Nedir? Nasıl Yapılır?

Influencer pazarlama, bir markanın veya şirketin ürün veya hizmetlerini sosyal medyada etkileyiciler ve büyük takipçilere sahip kişiler aracılığıyla tanıtma stratejisidir. Bu kişiler, takipçileri nezdinde nüfuzları ve güvenilirlikleri olduğu için “influencer” olarak adlandırılırlar. 

Devamını oku ➝
agile marketing nedir
Dijital Pazarlama

Agile Marketing Nedir? E-ticaret Sitelerine Faydaları Nelerdir?

Agile, Hızlı, esnek ve yinelemeli proje veya iş yönetimi sağlayan bir yönetim ve iş süreci yaklaşımıdır. Agile, öncelikle yazılımdan kaynaklanan ve daha sonra diğer endüstrilere yayılan bir yöntemdir. Geleneksel süreçlere alternatif bir yaklaşım olarak ortaya çıkan Agile, bir dizi temel ilkeye dayalıdır ve ekip odaklı, duyarlı, yenilikçi ve müşteri odaklı bir yaklaşım kullanır.

Devamını oku ➝
kredili kargo bakiyeli kargo nedir
Tüm Yazılar

Kredili Kargo, Bakiyeli Kargo Nedir?

E-ticaret satıcılarının hem maliyetler hem de operasyonel anlamda en çok zorluk yaşadığı konulardan biri de kargo süreçleridir. Farklı kargo firmaları ile çalışmak, farklı süreçlere dahil

Devamını oku ➝
Hepsiburada Kadın Girişimci Komisyon Oranları
Pazaryeri

Hepsiburada Kadın Girişimci Komisyon Oranları

“Hepsiburada Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü” programı, Hepsiburada tarafından kadın girişimcilere yönelik olarak hayata geçirilmiş bir e-ticaret destek programıdır. Program kapsamında kadın girişimciler, Hepsiburada üzerinde kendi işlerini kurabilecekleri bir mağaza açarak, ürünlerini online olarak satma imkanı elde ederler.

Devamını oku ➝
Bedelsiz İhracat Nedir
Lojistik

Bedelsiz İhracat Nedir?

Bedelsiz ihracat, ihracatçı firmaların ihracat işinde ödenmesi gereken harç, vergi ve diğer masrafları ödememesi anlamına gelir. Bu tür bir ihracatta, ürünün ihraç edilmesi için gerekli belge ve izinler alınırken, ihracat sürecinde ödenen vergi ve diğer masraflar devlet tarafından muaf tutulmaktadır.

Devamını oku ➝

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

E-fatura ihtiyaçlarınız için Dopigo!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.