fbpx
YENİ!

Satış artırma hakkındaki içerikler

affiliate marketing nedir nasil yapilir

Affiliate Marketing Nedir, Nasıl Yapılır?

Affiliate Marketing Nedir? Affiliate marketing, bir şirketin ürün veya hizmetlerini tanıtmak için bir başka kişi veya şirketin (afiliye olarak adlandırılır) yardımını kullandığı bir pazarlama yöntemidir. Afiliye, ürün veya hizmeti kendi web sitelerinde veya sosyal medya hesaplarında tanıtır ve müşterileri şirketin web sitesine yönlendirir. Bu yönlendirmeler sonucunda oluşan satışlardan afiliye komisyon kazanır.

Devamını oku ➝
google ads dijital reklam rehberi

Google Ads Rehberi

Google tarafında hem organik hem de inorganik olarak güçlenme vakti geldiyse Google Ads reklamlarını inceleyebilirsiniz. İşletmenizle hedef kitlenizi buluşturacağınız Google Ads kampanyalarını sizler için inceledik.

Devamını oku ➝
meta ads dijital reklam rehberi 1

Meta Reklam Rehberi

E-ticaret sitenizi veya sosyal medya hesaplarınızı, sosyal medyada büyütmek ve hedef kitlenizle buluşturmak için Meta reklamları oluşturmanız gerekmektedir.

Devamını oku ➝
e ticarette ramazan ayinin onemi

E-ticaret için Ramazan Ayı’nın Önemi

E-ticaret işletmeleri ve satıcıları için Ramazan Ayı oldukça hareketli bir dönemdir. Dopigo gibi bir e-ticaret entegrasyon platformu, sipariş yönetimi, fatura kesme ve lojistik gibi işlemleri kolaylaştırarak, bu yoğun dönemde satıcıların işlerini daha az stresli ve kolay hale getirebilir.

Devamını oku ➝
Pop-Up Nedir? Neden Kullanılır?

Pop-Up Nedir? Neden Kullanılır?

İnternet’te bir şeyler araştırırken veya bir şeyler almak için web sitelerine girdiğimiz zaman bazen karşımıza web sitesinin içeriği haricinde eklentiler çıkmaktadır. Bu eklentilerin içeriği farklı olsada aslında kullanıcılara yardımcı olma ve ciro arttırma hedefiyle web sitelerine konumlandırılmıştır.

Devamını oku ➝

E-fatura ihtiyaçlarınız için Dopigo!

Dijital pazarlama yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

E-ticarette emin adımlarla büyüyün!