fbpx
🎁
ENTEGRASYON + E-FATURA PAKETİ İLE
AVANTAJI KAÇIRMAYIN!
Kampanyanın bitmesine kalan:
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Kampanya sonlanmıştır.
YENİ!

Dijital Pazarlama hakkındaki içerikler

e ticaret kpi

E-Ticaret Siteleri için KPI ve Önemi Nedir?

Anahtar gösterge olarak da bilinen KPI (Anahtar Performans Göstergesi), bir kuruluşun veya şirketin performansını ölçmek, izlemek ve değerlendirmek için kullanılan ölçülebilir göstergelerdir. KPI metrikleri, kurumsal performansı değerlendirmek ve belirlenen hedeflere ulaşmak için stratejik kararlar almak için kullanılır. 

Devamını oku ➝
influencer marketing nedir

Influencer Marketing Nedir? Nasıl Yapılır?

Influencer pazarlama, bir markanın veya şirketin ürün veya hizmetlerini sosyal medyada etkileyiciler ve büyük takipçilere sahip kişiler aracılığıyla tanıtma stratejisidir. Bu kişiler, takipçileri nezdinde nüfuzları ve güvenilirlikleri olduğu için “influencer” olarak adlandırılırlar. 

Devamını oku ➝
agile marketing nedir

Agile Marketing Nedir? E-ticaret Sitelerine Faydaları Nelerdir?

Agile, Hızlı, esnek ve yinelemeli proje veya iş yönetimi sağlayan bir yönetim ve iş süreci yaklaşımıdır. Agile, öncelikle yazılımdan kaynaklanan ve daha sonra diğer endüstrilere yayılan bir yöntemdir. Geleneksel süreçlere alternatif bir yaklaşım olarak ortaya çıkan Agile, bir dizi temel ilkeye dayalıdır ve ekip odaklı, duyarlı, yenilikçi ve müşteri odaklı bir yaklaşım kullanır.

Devamını oku ➝
marka degeri nedir neden onemlidir

Marka Değeri Nedir, Neden Önemlidir? 

Marka değeri,  tüketiciler tarafından markanın algılanan değeridir. Bu algı, markanın sunduğu ürün veya hizmetin kalitesi, farklılığı, itibarı, güvenilirliği ve diğer özellikleri ile oluşmaktadır. Marka değeri, marka tanıma, hatırlama, beğenme ve tavsiye etme gibi tüketici eylemleri üzerinde de önemli bir etkiye sahiptir. 

Devamını oku ➝
roas nedir nasil artirilir

Roas nedir? Nasıl Artırılır?

Hedef kitleyi tanımlama: Reklam kampanyalarınızı hedef kitleye yönlendirmek, reklam bütçenizi daha verimli kullanmanıza yardımcı olur. Hedef kitleyi belirleyerek, reklam kampanyanızın yalnızca potansiyel müşterilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Devamını oku ➝

E-fatura ihtiyaçlarınız için Dopigo!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.