fbpx
YENİ!

HepsiJet Kargo Fiyatları Nedir?

Türkiye’deki e-ticaret denince en önemli konulardan biri olarak lojistik altyapıların geliştirilmesi diyebiliriz.

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

HepsiJet Kargo Fiyatları Nedir?

Türkiye’deki e-ticaret denince en önemli konulardan biri olarak lojistik altyapıların geliştirilmesi diyebiliriz. Hepsiburada e-ticarete yönelik çözüm üreten bir taşımacılık sistemi olarak kendi iştirakı olan ve diğer kargolardan farklı olarak sadece online alışverişlerin dağıtımını sağlayan HepsiJET ve HepsiExpress kargo firmalarını piyasaya çıkarmıştır. Bu yazımızda sizler için HepsiJET kargo fiyatlarını inceleyeceğiz.

HepsiJET Nedir? HepsiExpress ile HepsiJET aynı mı?

2016 yılının başlarında kurulan HepsiJET, Hepsiburada’nın taşımacılık firmasıdır. Günümüzde 81 ilde hizmet vermekte olup, 2000’e yakın taşımacısı bulunmaktadır. Türkiye’deki e-ticaret taşımacılık ve teslimat sisteminin son zamanlarda çok hızlı ilerlemesine ayak uydurmak ve müşterilere daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla ortaya çıkmıştır. E-ticarette sunmuş olduğu KDV’li hizmetlerle iş ortaklarının dağıtım sistemini geliştirmeye hedeflemektedir.

HepsiJET, Hepsiburada’dan verilen siparişlerde anlaşmalı satıcıların ve D&R, Altıncı Cadde, Hediye Sepeti gibi iş ortaklarının taşımacılık süreçlerini yöneten bir kargo kuruluşudur. Diğer kargo firmaları gibi belirli iş günleri içerisinde ürünleri müşterilere teslim etmeyi hedeflemektedir. HepsiExpress ise ilk etapta İstanbul’da süreçlerine başlayan ve şu anda birçok çevre ile yayılan, aynı gün veya randevulu teslimat sağlayan bir online market alışverişi iştirakıdır. İnternetten alışveriş yapan müşterilerin istedikleri ürünlerin ellerine zamanında ulaştırılmasını ve yüksek performanslı bir şekilde ürünlerinin teslimini sağlamayı amaçlamaktadır. Hepsiburada bu girişimleri ile Türkiye’de e-ticaretin önünü açmayı ve e-ticaretin büyümesini sağlamayı hedeflemektedir.

HepsiJET’e nasıl başvuru yapabilirim?

Hepsiburada pazaryerine üye bir firma iseniz ya da HepsiJet müşterisi olmak istiyorsanız sitelerinde bulunan bu formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

İnternetten sipariş veren müşterilerin en büyük beklentisi ürünlerin ellerine hızlı ve doğru biçimde gelmesidir. 24 saatte ürün kargoda gibi özel fırsatlar müşterileri alışveriş için teşvik etmektedir. Siz de HepsiJET’e katılarak müşterilerinize randevulu teslimat, aynı gün teslimat ya da ertesi gün teslimat seçeneklerini sunabilir, müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

HepsiJET Kargo Ücretleri Nedir?

HepsiJET kargo ücretlendirme süreci 1 Aralık itibariyle güncellenmiştir. Müşterilerin sepet tutarı 50 TL’nin altında olması durumunda kargo ücreti müşteri tarafından karşılanacaktır. Sepet tutarının 50 TL ve üzerinde olması durumunda ise aşağıdaki tabloya göre sepetteki her bir gönderi için faturalandırma gerçekleşecektir;

HepsiJet Kargo Ücretleri
KG/DSFİYAT
020,90
1-423,00
5-927,38
10-2038,00
21-4069,85

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Kargo gönderiminde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Kargo gönderimindeki eksiklerinizi adım adım belirleyin.

Dijital pazarlama yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

E-ticarette emin adımlarla büyüyün!