fbpx
YENİ!

Farklı mağazaların siparişleri Dopigo'ya yansır, size tüm siparişleri tek panelden yönetmek kalır!

Pazaryeri ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler anında Dopigo’ya yansır. Dopigo’ya aktarılan siparişleri hızlıca işleme alabilir ve gönderime hazırlayabilirsiniz.

Sipariş aktarımı özelikleri neler?

Siparişleri detaylı yönetmek için Dopigo’da birçok seçeneğiniz var!

pazaryeri entegrasyon icon
Tüm siparişler tek sayfada
pazaryeri entegrasyon icon
Muhasebe yazılımınız ile entegre
pazaryeri entegrasyon icon
Lojistik yazılımınız ile entegre
pazaryeri entegrasyon icon
Sipariş verileriniz bulut ortamında
pazaryeri entegrasyon icon
Manuel sipariş oluşturma

Sipariş işlemleriniz için aradığınız her şey Dopigo'da...

E-ticaret satıcılarının siparişlerini hızlıca işleme alabilmeleri için gerekli temel ve detay özellikleri Dopigo’da bir araya getirdik.

siparis aktarimi 3

Siparişler hızlıca aktarılır

En geç 5 dakika içerisinde tüm kanallardaki siparişleriniz tek ekranda.

ERP ve lojistik ile entegre

Siparişleriniz hızlı muhasebelendirilme ve kargo aktarımı için farklı yazılımlara direkt iletilir.

Veriler bulut ortamında

Tüm sipariş verileriniz bulut ortamında saklanır aktarım için bilgisayara gerek yoktur.

Manuel sipariş oluşturma

Satıcılar Dopigo panelinden sipariş oluşturup işleme alabilirler.

E-ticarette neden toplu ürün güncelleme kullanılmalı?

Tekstil ya da gıda üzerine satış yapan ve binlerce ürünü olan bir e-ticaret satıcısı olduğunuzu düşünün. Zam ya da indirim yapacağınız dönemlerde satış kanallarında fiyatları her varyant ve her bir ürün için tek tek manuel olarak değiştirmeniz gerekir. Aynı şekilde elden yaptığınız toplu bir satış işleminde de online kanallarda stoklarınızı tek tek düşmeniz gerekir. Tüm bunlar büyük bir zaman kaybı.

Dopigo’nun toplu ürün güncelleme özelliği ise bu zaman kaybını ortadan kaldırıyor ve tüm bu işlemleri tek tıka indiriyor. Yüzdelik ya da miktar olarak fiyatlarınızı ve stoklarınızı seçili ürünlerde toplu şekilde güncelleyerek hata payını da yok ediyor.

20'den fazla platformla entegre kalın.

Dopigo kullancıları e-faturadan muhasebeye, e-ticaret alt yapılarından pazaryerlerine ve lojistik firmalarına kadar tüm sektörlerle entegredir.

trendyol icon
hb icon
shopify icon
woo icon
sovos icon
logo go icon
microfly icon
oplog icon
20 icon

Hemen kullanmaya başlayın!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

S.S.S

Pazaryerinde oluşturup Dopigo’ya çektiğim üründe hangi güncellemeleri yapabilirim?

Halihazırda pazaryerlerinde bulunan ürünlerinizi Dopigo’ya çektiğinizde bu ürünlerin yalnızca fiyat ve stok bilgisi Dopigo paneli üzerinden güncellenebilir. HepsiBurada için ayrıca kargo hazırlık süresini de güncelleyebilirsiniz. Ürünleri Dopigo üzerinden pazaryerlerine ilettiğiniz senaryoda ise Trendyol, HepsiBurada ve N11 gibi katalog sisteminde bulunan pazaryerleri için aynı şekilde stok ve fiyat bilgisini güncelleyebilirsiniz (HepsiBurada için artı olarak kargo hazırlık süresi). ÇiçekSepeti, Ticimax vb. katalog yapısında bulunmayan platformlara ise fiyat ve stok bilgisiyle birlikte ürün ismi, açıklaması, görseli ve daha birçok bilgi için güncelleme gönderebilirsiniz.

Ürünlerin kategorisini belirlerken her pazaryeri için tek tek kategori seçmem gerekir mi?

Hayır. Dopigo’nun kategori ağacı üzerinden seçim yapmanız yeterlidir. Pazaryerlerinin her bir kategorisi, Dopigo’nun kategori ağacı ile eşleştirilmiş durumdadır. Ürün düzenleme sayfasındaki kategori bilgisini en uygun şekilde seçip ürünlerinizi hızlıca satışa çıkarabilirsiniz.

Pazaryerinde yaptığım güncellemeler Dopigo’ya yansır mı?

Hayır. Pazaryerlerinin satıcı paneli üzerinden yaptığınız güncellemeler, Dopigo paneline yansımamaktadır. Tüm mağazalarınızı Dopigo’ya entegre ettikten sonra Dopigo paneli üzerinden fiyat ve stok güncellemelerinizi yapabilirsiniz. Yaptığınız güncellemeler birkaç dakika içerisinde pazaryerlerine ulaşılır. Dilerseniz her pazaryeri için farklı fiyatlar da girebilirsiniz. Bunun için Dopigo’nun kanal bazlı fiyat özelliğini kullanabilirsiniz.

Ürün kodlarını kendim belirleyebilir miyim?

Her ürün kodunun eşsiz olması gerektiğinden dolayı olası hataları önlemek için ürün kodlarınız Dopigo tarafından otomatik olarak belirlenir. Pazaryerleri ile Dopigo arasında ürün bağlantısı sağlanırken Dopigo’nun atadığı ürün kodları dikkate alınır. Yine de kendi ürün kodlarınızı girebilmeniz için ürün düzenleme sayfasındaki “Tedarikçi Stok Kodu” alanını kullanabilirsiniz. Bu alana girdiğiniz kodlar; ürün listesinde, fatura ve kargo etiketi üzerinde ve son olarak Dopigo panelinden alacağınız raporlarda görünür. Bu sayede ürünlerinizi kolayca takip edip yönetebilirsiniz.

Bir ürünün pazaryerlerindeki barkodu farklılık gösterebiliyor. Yine de ortak stok tutabilir miyim?

Evet. Barkodların farklı olması, stokların ortak tutulması konusunda sorun oluşturmaz. İki farklı pazaryerinden çektiğiniz ürün kayıtlarını birbiriyle eşleştirerek tek kayıt haline getirebilirsiniz. Kayıtların farklı barkoda sahip olması halinde eşleştirme işlemi yapıldıktan sonra otomatik olarak kanal bazlı barkod alanı aktif hale gelir. Farklı girilen barkodların tamamını bu alandan görüntüleyebilirsiniz.

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.