fbpx
YENİ!

Kargo etiketi ve faturaları kişiselleştirin, toplu olarak yazdırın!

Dopigo ile e-ticarete uyumlu ve firmanıza göre kişiselleştirebilen kargo etiketi ve faturalar oluşturun. Toplu olarak işleme alın, hayatı kolaylaştırın!

Neler sunuluyor?

Dopigo ile faturaların ve kargo etiketlerinin kontrolü sizde ve müşteri memnuniyeti zirvede.

pazaryeri entegrasyon icon
Matbu fatura tasarımı
pazaryeri entegrasyon icon
Kargo etiketi tasarımı
pazaryeri entegrasyon icon
Toplu belge yazdırma

Firmanıza uygun fatura oluşturun!

Kişiselleştirilebilir fatura özelliği ile diğer satıcılardan ayrışın, hızlıca fatura oluşturun ve işinizi kolaylaştırın.

e fatura sablon 1

Matbu fatura tasarımı

Fatura tasarım ekranı ile fatura belgenizi istediğiniz gibi yazdırın.

E-fatura için tıklayın

Toplu fatura oluşturma

Faturaları ilgili siparişleri seçerek toplu oluşturun, zaman kazanın!

Firmanıza uygun kargo etiketi oluşturun!

Kişiselleştirilebilir kargo etiketi özelliği ile diğer satıcılardan ayrışın, hızlıca fatura oluşturun ve işinizi kolaylaştırın.

kargo etiketi 1

Kargo etiketi tasarımı

Kişiselleştirilebilir kargo etiketi ile belgenizi istediğiniz gibi yazdırın.

Toplu kargo etiketi oluşturma

Kargo etiketlerini ilgili siparişleri seçerek toplu oluşturun, zaman kazanın!

E-ticarette kişiselleştirilmiş fatura ve kargo etiketi neden önemli?

Satış işlemi sonrası gönderilen belgelerde özelleştirmeler yapmak, işe yarar bilgilerin kolayca görünebildiği fatura ve kargo etiketleri oluşturmak hem yürüttüğünüz operasyonun kalitesi hem de müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemlidir. 

20'den fazla platformla entegre kalın.

Dopigo kullancıları e-faturadan muhasebeye, e-ticaret alt yapılarından pazaryerlerine ve lojistik firmalarına kadar tüm sektörlerle entegredir.

trendyol icon
hb icon
shopify icon
woo icon
sovos icon
logo go icon
microfly icon
oplog icon
20 icon

Hemen kullanmaya başlayın!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

S.S.S

Pazaryerinde oluşturup Dopigo’ya çektiğim üründe hangi güncellemeleri yapabilirim?

Halihazırda pazaryerlerinde bulunan ürünlerinizi Dopigo’ya çektiğinizde bu ürünlerin yalnızca fiyat ve stok bilgisi Dopigo paneli üzerinden güncellenebilir. HepsiBurada için ayrıca kargo hazırlık süresini de güncelleyebilirsiniz. Ürünleri Dopigo üzerinden pazaryerlerine ilettiğiniz senaryoda ise Trendyol, HepsiBurada ve N11 gibi katalog sisteminde bulunan pazaryerleri için aynı şekilde stok ve fiyat bilgisini güncelleyebilirsiniz (HepsiBurada için artı olarak kargo hazırlık süresi). ÇiçekSepeti, Ticimax vb. katalog yapısında bulunmayan platformlara ise fiyat ve stok bilgisiyle birlikte ürün ismi, açıklaması, görseli ve daha birçok bilgi için güncelleme gönderebilirsiniz.

Ürünlerin kategorisini belirlerken her pazaryeri için tek tek kategori seçmem gerekir mi?

Hayır. Dopigo’nun kategori ağacı üzerinden seçim yapmanız yeterlidir. Pazaryerlerinin her bir kategorisi, Dopigo’nun kategori ağacı ile eşleştirilmiş durumdadır. Ürün düzenleme sayfasındaki kategori bilgisini en uygun şekilde seçip ürünlerinizi hızlıca satışa çıkarabilirsiniz.

Pazaryerinde yaptığım güncellemeler Dopigo’ya yansır mı?

Hayır. Pazaryerlerinin satıcı paneli üzerinden yaptığınız güncellemeler, Dopigo paneline yansımamaktadır. Tüm mağazalarınızı Dopigo’ya entegre ettikten sonra Dopigo paneli üzerinden fiyat ve stok güncellemelerinizi yapabilirsiniz. Yaptığınız güncellemeler birkaç dakika içerisinde pazaryerlerine ulaşılır. Dilerseniz her pazaryeri için farklı fiyatlar da girebilirsiniz. Bunun için Dopigo’nun kanal bazlı fiyat özelliğini kullanabilirsiniz.

Ürün kodlarını kendim belirleyebilir miyim?

Her ürün kodunun eşsiz olması gerektiğinden dolayı olası hataları önlemek için ürün kodlarınız Dopigo tarafından otomatik olarak belirlenir. Pazaryerleri ile Dopigo arasında ürün bağlantısı sağlanırken Dopigo’nun atadığı ürün kodları dikkate alınır. Yine de kendi ürün kodlarınızı girebilmeniz için ürün düzenleme sayfasındaki “Tedarikçi Stok Kodu” alanını kullanabilirsiniz. Bu alana girdiğiniz kodlar; ürün listesinde, fatura ve kargo etiketi üzerinde ve son olarak Dopigo panelinden alacağınız raporlarda görünür. Bu sayede ürünlerinizi kolayca takip edip yönetebilirsiniz.

Bir ürünün pazaryerlerindeki barkodu farklılık gösterebiliyor. Yine de ortak stok tutabilir miyim?

Evet. Barkodların farklı olması, stokların ortak tutulması konusunda sorun oluşturmaz. İki farklı pazaryerinden çektiğiniz ürün kayıtlarını birbiriyle eşleştirerek tek kayıt haline getirebilirsiniz. Kayıtların farklı barkoda sahip olması halinde eşleştirme işlemi yapıldıktan sonra otomatik olarak kanal bazlı barkod alanı aktif hale gelir. Farklı girilen barkodların tamamını bu alandan görüntüleyebilirsiniz.

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.