fbpx
YENİ!

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

Hepsiburada Merchant ID Nedir?

Hepsiburada, Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biridir. Hepsiburada Satıcı Kimliği, Hepsiburada’daki ticaret hesabınızı tanımlamak için kullanılan benzersiz bir kimlik numarasıdır. Bu kimlik numarası ile hesap özelliklerinize ve ayarlarınıza erişebilir, mağazanızda satış yapabilirsiniz.

Bir Hepsiburada üye işyerine sahip olmak için Hepsiburada’ya kaydolmanız ve bir işyeri hesabı oluşturmanız gerekir. Daha sonra hesabınıza giriş yaptığınızda Satıcı Ayarları bölümünde üye işyerinizi bulabilirsiniz.

Hepsiburada Merchant ID Nasıl Alınır?

Hepsiburada’da satıcı olarak işlem yapabilmek için öncelikle bir Hepsiburada Merchant hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Bu hesabı oluşturduktan sonra size verilen “merchant ID” numarası, hesabınızı tanımlamak için kullanılır.

Hepsiburada Merchant hesabı oluşturmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. “merchant.hepsiburada.com” adresinden Hepsiburada’ya gidin. “Şimdi Başvur” düğmesini tıklayın.  
  2. Başvuru formunu doldurun. Bu formda adınız, e-posta adresiniz, şirket adınız, vergi numaranız gibi bilgileri girmelisiniz. 
  3. Başvuruyu gönderdikten sonra Hepsiburada ekibi başvurunuzu inceleyecektir. Başvurunuz onaylandıktan sonra bir “Tüccar Kimliği” alacaksınız.

Hepsiburada Merchant hesabı Oluşturma süreci hakkında daha fazla bilgi için lütfen Hepsiburada müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.