fbpx
YENİ!

Sahibinden.com’da Mağaza Nasıl Açılır?

Türkiye’nin en büyük online alışveriş platformlarından biri olan Sahibinden.com kullanıcılara kendi satış mağazalarını açarak yeni kitlelere ulaşma olanağı tanıyor.

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

Sahibinden.com’da Mağaza Nasıl Açılır?

Türkiye’nin en büyük online alışveriş platformlarından biri olan Sahibinden.com kullanıcılara kendi satış mağazalarını açarak yeni kitlelere ulaşma olanağı tanıyor. Bunun için öncelikle sitede geçerli bir üyeliğiniz olması gerekir. Üyelik bilgilerinizde yer alan Ad, Soyad, Telefon ve Adres bilgilerinde güncelleme gerekiyorsa öncelikle bu işlemleri gerçekleştiriniz. Eğer üye değilseniz sayfanın üst kısmında yer alan Üye Ol bağlantısını tıklayarak birkaç dakika içerisinde üye olabilirsiniz. Üye girişinizi yaptıktan sonra Mağazalar Ana Sayfası bölümünde yer alan Mağaza Açmak İstiyorum bağlantısına tıklayarak bu konudaki ilk adımı gerçekleştirmiş olursunuz. Elbette her ticari işletme gibi Sahibinden.com’da mağaza açabilmeniz için sizden bir ücret talep edecektir.

Sahibinden Yıllık Üyelik Ücreti

Sahibinden’e normal üye olmak için hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor fakat kurumsal bir kimlik altında sürekli olarak satış yapmak ve müşterilerinize daha kolay ulaşmak için belirli bir ücret ödemesi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Hangi sektörde satış yapmak istediğinize bağlı olarak sitenin sunduğu imkanlar da değişiklik gösteriyor. Sitede Vasıta, Emlak, Alışveriş sektörleri en çok dikkat çeken ve kurumsal satıcıların önem verdiği alanlar arasında yer alır. Önceden tüm üyelik fiyatları sitede ilan edilmekteydi ancak son dönemlerde yaşanan yüksek artışların ardından kullanıcılar tepki göstermeye ve şikayetler dile getirmeye başlayınca yıllık üyelik ücretleri hakkında sitede yer alan bilgiler kaldırıldı. Haziran ayındaki ilan ücretleri ve mağaza ücretlerine buradan ulaşabilir, tahmini bir planlama yapabilirsiniz.

Sahibinden Mağaza Açma Fiyatları

Daha fazla insana ulaşarak daha çok gelir elde etmek isteyenlerin başvurduğu ilk yöntemlerden biri olan Sahibinden.com mağaza sahiplerinin belirli bedel ödemeleri karşılığında onlara belirli sayıda ilan hakkı tanıyor. Her sektörde faklı rakamların söz konusu olduğu bu sistemde yıllık üyelikte alt limitler 3000 liraya yaklaşan rakamlarda. Net rakamları öğrenmek için ise müşteri temsilcisi ile irtibata geçmeniz gerekiyor.

Sahibinden Paket Fiyatları

Kurumsal üyelik paketleri Sahibinden ile satış yapmak isteyenlerin yapabilecekleri işlemleri ve işlem sayılarını belirleyen bir sistemdir. Bu sistem kapsamında sahip olduğunuz paketin izin verdiği sayıda ilan açabilir ve satış yapabilirsiniz. Sahibinden Paket Fiyatları sektörden sektöre farklılık gösterir. Paket fiyatlarını ve içeriklerini öğrenmek için Sahibinden kurumsal müşteri temsilcisi ile irtibata geçmeniz gerekir.

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Dijital pazarlama yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

E-ticarette emin adımlarla büyüyün!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.