fbpx
YENİ!

Sahibinden.com İlan Ücretleri

Sahibinden.com üzerinden mağaza açılışı yapmak ve ürün satmak için bilmeniz gereken en önemli unsurlardan birisi; ilan ücretleri. sahibinden.com ilan ücretleri diğer platformlara göre daha farklı bir sisteme sahiptir.

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

Sahibinden.com İlan Ücretleri

Sahibinden.com üzerinden mağaza açılışı yapmak ve ürün satmak için bilmeniz gereken en önemli unsurlardan birisi; ilan ücretleri. sahibinden.com ilan ücretleri diğer platformlara göre daha farklı bir sisteme sahiptir. Kimilerine göre bu farklılık bir avantaj gibi görülse de, bir çok kesim dezavantaj olabildiğini söylemektedir. Bireysel fiyatlar için ilan ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz. Ancak kurumsal işleyiş için yazının devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Sahibinden Yıllık Üyelik Ücreti

Sahibinden.com’a üye olmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Ancak, kurumsal bir kimlik ile satış yapmak istiyorsanız, belirlenmiş yıllık üyelik paketlerini tercih etmelisiniz. Sahibinden’da bireysel olarak satış yapmak isterseniz, her kategori için ücretsiz ilan listeleme hakkı farklı olmaktadır. Genel olarak en az 1, en fazla 50 adet olacak şekilde ürün listeleme imkanınız olabilir. Ücretsiz ürün listelemeler için sektörünüzün ve ilan listeleyeceğiniz kategorinin incelemesini gerçekleştirmelisiniz. sahibinden.com‘da daha fazla ürün listeleyerek, kurumsal bir kimlik ile satış yapmayı hedefliyorsanız; öncelikle kurumsal aboneliğinizin olması gerekmektedir. Sahibinden’de kurumsal üyelik gerçekleştirmek için her sektöre uygun çözümler sunulmaktadır. Bu sektörleri şu şekilde sıralayabiliriz; Emlak, Vasıta, Yedek Parça, Aksesuar, Donanım,  Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Hayvanlar Alemi, Günlük Kiralık, Kiralık Araçlar başlıkları altında mağaza seçenekleri sunulmaktadır. Sahibinden yıllık ücretleri, her sektör ve ilan miktarı ile farklı olarak fiyatlandırılmaktadır.

Sahibinden Mağaza Açma Fiyatları

Sahibinden üyeliğinin ücretsiz olduğundan söz etmiştik. Üyelik ücretsiz ancak, mağaza açılışlarının her biri ücrete tabi olmaktadır. Sahibinden.com’da mağaza açmak için; ilan yayınlamak istediğiniz miktarı göz önünde bulundurmalısınız. Eğer kurumsal bir kimlikle ve fazla ürün adetiyle satış yapmak istiyorsanız, sizin için en uygun mağaza paketini tercih edebilirsiniz. Sahibinden mağaza paketleri, müşteri hizmetleri aracılığıyla kurumsal müşterilere sunulmaktadır. Yayınlayacağınız ilan sayısına göre en uygun mağaza paketi size önerilmektedir.

Sahibinden Kurumsal Üyelik Ücreti

Sahibinden.com‘da kurumsal üyelik ücreti konusu da, mağaza açılışları kadar merak edilmektedir. Sahibinden’de mağaza açmak için kurumsal üyelik gerçekleştirmeniz gerekiyor. Kurumsal üyelikler de mağazalar gibi farklı paketler halinde sunulmaktadır. sahibinden.com 2014 yılından itibaren yeni sisteme geçtiği için mağazalar ve kurumsal üyelikler yalnızca müşteri hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Sahibinden.com müşteri hizmetleri aracılığıyla sizin için en uygun kurumsal üyelik paketini belirleyebilirsiniz.

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.