fbpx
YENİ!

İnternetten Nasıl Organik Ürün Satılır?

Sağlıklı yaşam artık herkesin hayatına öyle ya da böyle girmeye başladı.

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

Sağlıklı yaşam artık herkesin hayatına öyle ya da böyle girmeye başladı. Kimisi tamamen organik beslenmeye kimisi de sağlıklı yaşam ve beslenme terimlerini yavaş da olsa öğrenmeye çalışıyor. Kimisi de organik ürünler üretiyor ve bunları sağlıklı beslenmek isteyen kişilerle buluşturmak istiyor. Aynı teknoloji ve dijital dünya gibi sağlıklı yaşam da giderek yaygınlaşıp büyüyor. Sizin de bu sağlıklı dünyaya bir adım atmak istiyorsunuz ve organik ürünler satmaya başlamak gibi bir hayaliniz var. Bu hayalinizi de internet üzerinden gerçekleştirmek için bir yol arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizlere internetten organik ürünler satmanın yollarını anlatacağız.

Online mağaza en kolayı

Organik ürünlerinizi satmaya başlamak için en doğru platformu arıyorsanız online mağaza açmanın önemine dikkat çekmek isteriz. Ülkemizde çok geniş kitlelerin güven duyduğu ve sıklıkla kullandığı pazaryerleri bulunuyor. Bu pazaryerleri sizleri sağlıklı yaşamla ilgilenen ve sağlıklı beslenmek için organik ürünler arayan kitlelerle buluşturabilir ve bunu siz çok büyük bir uğraş vermeden yapar. Size düşen mağazanızı açmak, ürünlerinizin rakiplerinizden farklı yönlerini ön plana çıkarmaktır.

Pazaryerlerinin süregelen ve her geçen gün büyüyen kitlesi içinde potansiyel müşterilerinizle buluşabilirsiniz. Ayrıca maliyetleri oldukça düşük olan bu pazaryerlerinde altyapı ya da site bakımı gibi sorunlar yaşamazsınız. Gittigidiyor, trendyol, hepsiburada gibi pazaryerlerinde mağazanızı kolaylıkla açabilirsiniz. Dopigo’ya kayıt olarak farklı pazaryerlerindeki mağazalarınızı tek bir platform üzerinden kontrol edebilirsiniz. Dopigo entegrasyonlarının aylık ve yıllık fiyatlandırmalarını inceleyip sizin iş modelinize uyum sağlayacak olanı seçebilirsiniz.

Siteniz üzerinden müşterilerle buluşun

Online pazaryerlerine giriş yapmadan önce ya da giriş yaptıktan sonra kendi e-ticaret sitenizi kurmalısınız. Eğer pazaryerlerinde mağazanızı açarken sitenizi de kurarsanız pazaryerlerinde ulaşacağınız müşterilerinizi kendi sitenize kolaylıkla çekebilirsiniz. Pazaryerlerinde e-ticaret işleyişi hakkında bilgi sahibi olduktan sonra da sitenizi açabilirsiniz.

Bu şekilde de pazaryerlerindeki mağazanıza edindiğiniz sadık kitleyi kendi sitenize taşıyabilirsiniz. Eğer hiç e-ticaret sitesi açmadıysanız, e-ticaret altyapı paketlerini kullanabilirsiniz. Bu paketler kurulum sürecinde tüm işleri kolaylaştıracaktır. Siz altyapı çalışması yapmazsınız, ihtiyaçlarınızı belirleyip size uyacak paketi seçersiniz ve altyapınız hazırlanır. Sitenizi isterseniz kendiniz tasarlayabilir, isterseniz de hazır şablonları seçerek tasarım yapabilirsiniz.

kaydolun banner

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.