fbpx
YENİ!

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

Shopify Nedir?

Shopify, bulut tabanlı bir e-ticaret platformudur. Shopify, kullanıcıların kendi çevrimiçi mağazalarını oluşturmalarına, ürünlerini listelemelerine, kasa işlemlerini yönetmelerine ve müşterileriyle iletişim kurmalarına olanak tanır. Shopify, kullanıcı dostu bir arayüz, özelleştirilebilir tema seçenekleri, iş yapmak için ihtiyacınız olan her şey (ödeme işleme, envanter, nakliye, vergi hesaplama vb.), birçok farklı entegrasyon seçeneği, SEO araçları, raporlama araçları ve daha fazlasını sunar. . Bu, Shopify’ı küçük işletmelerin ve girişimcilerin bir çevrimiçi mağaza oluşturmasına ve yönetmesine yardımcı olmak için popüler bir seçim haline getirir.

Shopify Nasıl Kullanılır?

Shopify, çevrimiçi mağazanızı oluşturmanıza, yönetmenize ve büyütmenize olanak tanıyan bir e-ticaret platformudur. Aşağıdaki adımlar, Shopify ile bir çevrimiçi mağaza açmanıza yardımcı olacaktır.

  1. Shopify hesabı oluşturun: Shopify hesabı oluşturmak için https://www.shopify.com.tr/ adresine gidin ve Başlayın’a tıklayın. Bir hesap oluştururken adınızı, e-posta adresinizi, şifrenizi ve mağazanızı girin. 
  2.  Bir Tema Seçin: Mağazanızın görünümünü tanımlamak için bir tema seçin. Shopify’ın birçok teması vardır ve mağazanız için doğru olanı seçebilirsiniz. 
  3.  Ürün Ekleme: Shopify, mağazanıza ürün eklemek için basit bir arayüz sağlar. Ürünlerinizi ekleyebilir, fiyatlarını, açıklamalarını, resimlerini ve diğer özelliklerini belirleyebilirsiniz. 
  4.  Ödeme yöntemleri ve gönderim ayarları: Mağazanızda hangi ödeme yöntemlerini kabul ettiğinizi ve ürünlerinizin nasıl gönderildiğini belirleyin. Shopify, birçok ödeme yöntemi ve gönderim seçeneği sunar. 
  5.  Mağazayı yayınla: Mağaza hazır olduğunda, çevrimiçi mağazayı yayınlamak için yayınla düğmesine tıklayın. 
  6.  Marketplace: Shopify, mağazanızı tanıtmak ve müşterileri çekmek için bir dizi pazarlama aracı sunar. Mağazanızı sosyal medya, e-pazarlama ve diğer pazarlama yöntemleri ile tanıtabilirsiniz. 

Shopify ile bir çevrimiçi mağaza kurmak kolaydır ve bu adımlar, temel bilgilerle başlamanızı sağlar. Shopify birçok özellik sunar ve birçok ihtiyaç için bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza olanak tanır.

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Dijital pazarlama yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

E-ticarette emin adımlarla büyüyün!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.