fbpx
YENİ!

Kolayca set ürünler oluşturun, müşteriler için avantaj yaratın.

Dopigo ile set ürün oluştururken gruplamak istediğiniz ürünleri seçmeniz ve gerekli bilgileri girmeniz yeterli. Kampanya dönemlerinde hızlıca set ürünlerini listeleyin, satışları artırın!

toplu ürün yönetimi

Set ürün yönetimi ile işiniz kolay.

Set ürünler için ihtiyaç duyacağınız en önemli özellikler….

pazaryeri entegrasyon icon
Set ürün oluşturma
pazaryeri entegrasyon icon
Set ürün stok kontrolü
pazaryeri entegrasyon icon
Tüm kanallarda satış

Ürün gruplamanın kolay yolu

Yeni nesil e-ticaret satıcıları ürünlerini gruplarken vakit kaybetmiyor ve hataya yer vermiyor. Dopigo kullanıyor, toplu olarak set ürünleri yönetebiliyor.

set

Set ürünler oluşturun

Dopigo, birden fazla ürünü gruplayarak bir set ürün oluşturmanızı sağlar. Bu sayede çeşitli set ürünler oluşturup satışa sunabilirsiniz.

Set üründeki ürünlerin stoğunu yönetin

Set ürün oluştururken yaşanan en büyük problemlerden biri de stok yönetimidir. Dopigo gruplamış olduğunuz ürünlerin stoklarını set ürün ile eş zamanlı olarak güncel tutar.

Tüm satış kanallarında listeleyin

Dopigo ile oluşturmuş olduğunuz set ürünü tüm pazaryerlerinde ve web sitenizde listeleyebilir, normal bir ürünü yönetir gibi yönetebilirsiniz.

E-ticarette neden set ürün yönetimi kullanılmalı?

Özellikle gıda sektöründe perakende satış yapan firmalar ürün gruplamaya ihtiyaç duymaktadır. Bunun en büyük sebebleri ürünlerin bir son kullanma tarihine sahip olması ve özel günlerde pazarlama faaliyetleri için ihtiyaç duyulan kampanya modelleridir. Son kullanma tarihi yaklaşan ya da kampanya için kullanılacak ürünleri topluca gruplayarak daha düşük bir fiyattan son kullanıcıya sunarak ürünlerinizin stoklarını hızlıca eritebilirsiniz. Peki neden Dopigo ile ürün gruplamalısınız? Dopigo, ürün gruplarken set içerisindeki ürünlerin stoklarını set satıldıkça güncel tutar ve stoğu bulunmayan bir ürünü satmanızı engelleyerek hata payını ortadan kaldırır.

Dopigo’nun toplu ürün güncelleme özelliği ise bu zaman kaybını ortadan kaldırıyor ve tüm bu işlemleri tek tıka indiriyor. Yüzdelik ya da miktar olarak fiyatlarınızı ve stoklarınızı seçili ürünlerde toplu şekilde güncelleyerek hata payını da yok ediyor.

20'den fazla platformla entegre kalın.

Dopigo kullancıları e-faturadan muhasebeye, e-ticaret alt yapılarından pazaryerlerine ve lojistik firmalarına kadar tüm sektörlerle entegredir.

trendyol icon
hb icon
shopify icon
woo icon
sovos icon
logo go icon
microfly icon
oplog icon
20 icon

Hemen kullanmaya başlayın!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

S.S.S

Pazaryerinde oluşturup Dopigo’ya çektiğim üründe hangi güncellemeleri yapabilirim?

Halihazırda pazaryerlerinde bulunan ürünlerinizi Dopigo’ya çektiğinizde bu ürünlerin yalnızca fiyat ve stok bilgisi Dopigo paneli üzerinden güncellenebilir. HepsiBurada için ayrıca kargo hazırlık süresini de güncelleyebilirsiniz. Ürünleri Dopigo üzerinden pazaryerlerine ilettiğiniz senaryoda ise Trendyol, HepsiBurada ve N11 gibi katalog sisteminde bulunan pazaryerleri için aynı şekilde stok ve fiyat bilgisini güncelleyebilirsiniz (HepsiBurada için artı olarak kargo hazırlık süresi). ÇiçekSepeti, Ticimax vb. katalog yapısında bulunmayan platformlara ise fiyat ve stok bilgisiyle birlikte ürün ismi, açıklaması, görseli ve daha birçok bilgi için güncelleme gönderebilirsiniz.

Ürünlerin kategorisini belirlerken her pazaryeri için tek tek kategori seçmem gerekir mi?

Hayır. Dopigo’nun kategori ağacı üzerinden seçim yapmanız yeterlidir. Pazaryerlerinin her bir kategorisi, Dopigo’nun kategori ağacı ile eşleştirilmiş durumdadır. Ürün düzenleme sayfasındaki kategori bilgisini en uygun şekilde seçip ürünlerinizi hızlıca satışa çıkarabilirsiniz.

Pazaryerinde yaptığım güncellemeler Dopigo’ya yansır mı?

Hayır. Pazaryerlerinin satıcı paneli üzerinden yaptığınız güncellemeler, Dopigo paneline yansımamaktadır. Tüm mağazalarınızı Dopigo’ya entegre ettikten sonra Dopigo paneli üzerinden fiyat ve stok güncellemelerinizi yapabilirsiniz. Yaptığınız güncellemeler birkaç dakika içerisinde pazaryerlerine ulaşılır. Dilerseniz her pazaryeri için farklı fiyatlar da girebilirsiniz. Bunun için Dopigo’nun kanal bazlı fiyat özelliğini kullanabilirsiniz.

Ürün kodlarını kendim belirleyebilir miyim?

Her ürün kodunun eşsiz olması gerektiğinden dolayı olası hataları önlemek için ürün kodlarınız Dopigo tarafından otomatik olarak belirlenir. Pazaryerleri ile Dopigo arasında ürün bağlantısı sağlanırken Dopigo’nun atadığı ürün kodları dikkate alınır. Yine de kendi ürün kodlarınızı girebilmeniz için ürün düzenleme sayfasındaki “Tedarikçi Stok Kodu” alanını kullanabilirsiniz. Bu alana girdiğiniz kodlar; ürün listesinde, fatura ve kargo etiketi üzerinde ve son olarak Dopigo panelinden alacağınız raporlarda görünür. Bu sayede ürünlerinizi kolayca takip edip yönetebilirsiniz.

Bir ürünün pazaryerlerindeki barkodu farklılık gösterebiliyor. Yine de ortak stok tutabilir miyim?

Evet. Barkodların farklı olması, stokların ortak tutulması konusunda sorun oluşturmaz. İki farklı pazaryerinden çektiğiniz ürün kayıtlarını birbiriyle eşleştirerek tek kayıt haline getirebilirsiniz. Kayıtların farklı barkoda sahip olması halinde eşleştirme işlemi yapıldıktan sonra otomatik olarak kanal bazlı barkod alanı aktif hale gelir. Farklı girilen barkodların tamamını bu alandan görüntüleyebilirsiniz.

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.