fbpx

🎁 Özel hediyelerle birlikte gelen Yıllık Entegrasyon kampanyasını inceleyin!

YENİ!

N11 API Anahtarı Nasıl Alınır?

N11 mağazanızı çalıştığınız e-ticaret sistemiyle entegre kullanabilmek için API anahtarı almanız gerekmektedir.

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

N11 API Anahtarı Nasıl Alınır?

N11 mağazanızı çalıştığınız e-ticaret sistemiyle entegre kullanabilmek için API anahtarı almanız gerekmektedir. N11 entegrasyonu nasıl yapılır? API anahtarı nasıl alınır?

N11 API Anahtarı Nedir?

API anahtarı, N11 mağazanızı kendi e-ticaret sisteminize bağlayarak ürün yönetimi, stok takibi, fiyat güncellemesi, sipariş yönetimi, fatura oluşturma gibi işlemleri tek panelden yapmanıza olanak sağlayan bir araçtır. API anahtarı hakkında ve N11 entegrasyonuyla ilgili daha fazla bilgiye N11’in faydalı dokümanları paylaştığı sayfasından ulaşabilirsiniz.

API Anahtarı Alma

API anahtarınızı almak için Mağaza Girişi sayfasından hesabınıza giriş yapmalısınız. Aşağıdaki ilgili görselde gösterildiği gibi mağaza yönetim panelinde Bilgilerim sekmesinden API hesabına giriş yapın.

n11 api anahtari alma

API Hesapları bölümünden Yeni Hesap Oluştur butonuna tıklayınız. Oluşturduğunuz API hesabına dair API anahtar bilgisini ilgili ekranda göreceksiniz. Daha sonra ilgili mail adresinize AppSecret başlığıyla şifre bilgileriniz gelecek. Oluşturduğunuz hesaba dair API anahtar bilgisini almış oldunuz.

N11 Mağazanızı Dopigo ile Entegre Etme

API anahtar bilgisini aldıktan sonra Dopigo entegrasyonunu yapmanız saniyelerinizi alacak. Ürünler başlığı altındaki Entegrasyon Ayarları bölümünde N11 ayarlarına giriş yapın. N11 tarafından sağlanan API anahtarı ve AppSecret (şifre) bilgilerini aşağıdaki görselde de belirtilen alanlara doldurduktan sonra entegrasyonunuz kullanıma hazır. Artık sipariş yönetimi, fiyat takibi, e-fatura & e-arşiv oluşturma gibi işlemlerinizi Dopigo panelden kolayca yapabilirsiniz.

N11’de Nasıl Mağaza Açılır?

N11 entegrasyonu yapabilmek için önce N11’de mağaza açmanız gerekmektedir. N11’de satıcı olabilmek için şirket olma zorunluluğu bulunmaktadır. Şahıs şirketi de olsa bir şirket sahibiyseniz Üyelik Oluşturma sayfasında şirketinizle ilgili sizden istenen bilgileri doldurarak ve evrakları ileterek mağaza açma başvurusunda bulunabilirsiniz.

Evraklarınızı yükledikten sonra 1-3 iş günü arasında onaylanır. Evrak onayınız gerçekleştikten sonra kategori onayı sürecine geçersiniz. Bu süreçte kategori yöneticileri sizden ek bazı bilgiler talep edebilir. Tüm bu süreçler tamamlandıktan sonra ürünlerinizi yükleyebilir, satış yapmaya başlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi içinse N11’de Mağaza Açmak adlı blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Okuma Önerisi: N11’de Satış Artırmak İçin Yapmanız Gerekenler

Okuma Önerisi: 2023 N11 Komisyon Oranları Ne Kadar?

Okuma Önerisi: 2023 N11’de Mağaza Açmak

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Dijital pazarlama yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

E-ticarette emin adımlarla büyüyün!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.