fbpx

🎁 Özel hediyelerle birlikte gelen Yıllık Entegrasyon kampanyasını inceleyin!

YENİ!

Trendyol Hızlı Market Nedir?

Peki Trendyol Hızlı Market nedir ve hakkında bilmeniz gereken detaylar nelerdir?

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

Trendyol Hızlı Market Nedir?

Gerek pandemiyle gelen sokağa çıkma yasakları, gerek fiziksel süpermarketlerin bulaş oranı yüksek yerler olarak görülmeye başlamasıyla, online süpermarket alışverişi konsepti hayatlarımızda büyük yer kaplar oldu. Birçok pazaryeri de bu vesileyle süpermarket kategorisinde hizmet vermeye başladı. Bu pazaryerleri arasında Trendyol Hızlı Market öne çıkıyor. Yakın zamanda Alibaba’dan aldığı yatırımla da adından söz ettiren Trendyol’un bu yatırımla beraber Hızlı Market servis ağını da genişletmesi bekleniyor. Peki Trendyol Hızlı Market nedir ve hakkında bilmeniz gereken detaylar nelerdir?

Trendyol Hızlı Market nedir?

Hızlı Market; market, fırın ve pastane ürünleri siparişleri vermenize olanak sağlayan ve 30 dakikada teslimat sağlama vaadi veren bir online süpermarket hizmetidir. Trendyol Hızlı Market ile Üçler Süpermarket, Happy Center, Beyaz Fırın, Gourmet Garage, Snowy, Teslimus, Kim Market, Özkuruşlar, Namlı Market, Ondan Market, Seyhanlar Market ve Algida satış noktalarından sipariş verebilirsiniz.

Hızlı Market şimdilik sadece İstanbul’da hizmet veriyor. Bulunduğunuz bölgede hizmet verip vermediğini öğrenmek için Trendyol uygulamasında “Hızlı Market” bölümüne bakabilirsiniz. Ayrıca sadece mobil uygulama ile sipariş verebileceğinizi de unutmayın.

Trendyol Hızlı Marketin Getir, BanaBi gibi diğer online süpermarket hizmet sağlayıcılarıyla rekabet edebilmesine olanak sağlayabilecek en büyük faktör belki de teslimat bedeli almamaları ve daha düşük “alt limite” sahip olmaları olacaktır. Trendyol Hızlı Markette teslimat ücretsizdir. Ayrıca minimum paket tutarı da 20 TL olarak belirlenmiştir.

Buna karşın Hızlı Market uygulaması size kapıda ödeme imkanı sunmaz. Hızlı Market ile sadece kredi kartı ile online ödeme yapabilirsiniz.

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Dijital pazarlama yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

E-ticarette emin adımlarla büyüyün!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.