fbpx
YENİ!

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

Google My Business Nedir?

Google Benim İşletmem, işletmelerin Google arama sonuçlarında ve haritalarında görünmesini sağlayan bir Google hizmetidir. İşletmeler bu hizmet ile yerel Google aramalarında daha iyi görünebilir ve daha fazla müşteriye ulaşabilir. Google Benim İşletmem, işletme adı, adres, telefon numarası, web sitesi, çalışma saatleri, ürün ve hizmet listesi ve işletme fotoğrafları gibi işletme bilgileri sağlar. Bu, Google Arama ve Google gibi Google hizmetlerinde görünmelerini sağlar. Ayrıca işletmelerin müşteri yorumlarına yanıt vermelerine, kendi fotoğraflarını eklemelerine, etkinlikler düzenlemelerine ve özel teklifler sunmalarına olanak tanır.

Google Benim İşletmem Nasıl Kullanılır?

Google, işletmeler için çeşitli araçlar ve platformlar sunar. İşletmenizin Google’da nasıl kullanılabileceğine ilişkin birkaç öneri şunlar olabilir:

  1. Google Benim İşletmem’i kullanın: İşletmeniz için bir Google Benim İşletmem hesabı oluşturarak işletmenizin Google’daki görünürlüğünü artırabilirsiniz. Bu, işletmenizin Google Haritalar’da, arama sonuçlarında ve diğer Google hizmetlerinde daha görünür olmasını sağlayabilir. 
  2. Google Ads Kullanımı: Google Ads ile işletmenizin Google’da reklamını yapabilirsiniz. Bu, potansiyel müşteriler sizi aradığında reklamınızın daha fazla öne çıkmasını sağlayabilir. 
  3. Google Analytics Kullanın: İşletmenizin bir web sitesi veya mobil uygulaması varsa,  web trafiğinizi, kullanıcı davranışını ve diğer analizleri izlemek için Google Analytics’i kullanabilirsiniz. Şirketinizin dijital kaynaklarını nasıl optimize edeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz. 

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Dijital pazarlama yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

E-ticarette emin adımlarla büyüyün!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.