fbpx
YENİ!

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

Google Merchant Center Nedir?

Google Merchant Center, Google’ın sunduğu bir e-ticaret platformudur. Bu sayede online mağazalar ürünlerini Google Alışveriş gibi hizmetlerde ve Google arama sonuçlarında ürün reklamlarında sunabilmektedir. Google Merchant Center, ürün listelemelerini yönetmek, fiyatları, stok durumunu ve diğer ürün özelliklerini güncellemek, ürünleri doğrulamak ve reklam kampanyalarını yönetmek için kullanılabilir.

Neden Google Merchant Center Kullanmalıyım?

Google Merchant Center, bir e-ticaret web sitesindeki ürünlerinizi Google Arama, Google Shopping ve diğer Google ürünlerinde görüntülemek için kullanabileceğiniz bir araçtır. Google Merchant Center, işletmelerin Google Arama sonuçlarındaki ürün listelemelerinde yer almasını ve ürünlerinin Google Shopping’te görüntülenmesini sağlar.

Google Merchant Center kullanmanın bazı faydaları şunlardır:

  1. Ürünlerinizi daha geniş bir kitleye ulaştırın: Google Merchant Center ile işletmeniz, ürünlerini Google Alışveriş’te ve diğer Google araçlarında sergileyerek potansiyel müşterilere ulaşabilir.
  2. İşletmenizin görünürlüğünü artırın: Google Merchant Center, ürünlerinizi Google arama sonuçları sayfasına ekleyerek işletmenizin görünürlüğünü artırır.
  3. Hedef müşterilerinize ulaşabilirsiniz: Google Merchant Center, ürünlerinizin hedef müşterilerinize ulaşmasına yardımcı olan reklam kampanyaları oluşturmanıza olanak tanır.
  4. Ürün özelliklerinizi ve fiyatlarınızı görüntüleyin: Google Merchant Center, şirketinizin ürün özelliklerini ve fiyatlarını Google Alışveriş’te ve diğer Google araçlarında görüntüleyerek müşterilere ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi verir.
  5. Yeni müşteriler edinin: Google Merchant Center, ürünlerinizi Google Alışveriş’te göstererek yeni müşteriler edinmenizi sağlar.

Sonuç olarak, Google Merchant Center, işletmelerin ürünlerini Google Alışveriş’te ve diğer Google araçlarında sergilemelerine olanak tanıyarak daha geniş bir kitleye ulaşmalarını ve görünürlüklerini artırmalarını sağlar.

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Dijital pazarlama yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

E-ticarette emin adımlarla büyüyün!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.