fbpx
YENİ!

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

ETSY Nedir?

Etsy, çevrimiçi bir perakende platformudur. bu platform, el yapımı ürünler, eski ürünler, sanat eserleri ve daha fazlası gibi benzersiz ve özel ürünler satan bağımsız satıcılar tarafından desteklenmektedir. Etsy, satıcıların ürünlerini listeleyip satmaları, ödemeleri işleme koymaları ve müşterilerle etkileşim kurmaları için bir pazar yeri sağlar. Etsy 2005 yılında kuruldu ve bugün dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip. Platform, özellikle el yapımı ürünler, kişiselleştirilmiş hediyeler ve ev dekorasyonu gibi özel ürünler arayan müşteriler arasında popülerdir.

Etsy Sistemi Nasıl Çalışır?

Etsy, el yapımı ürünler, vintage ürünler, sanat eserleri ve benzeri özel ürünlerin satışının yapıldığı bir e-ticaret platformudur. Etsy’de satıcılar, kendi dükkanlarını açabilir ve ürünlerini listeleyebilirler. Alıcılar ise bu ürünleri arayabilir, inceleyebilir ve satın alabilirler.

Etsy’nin çalışma prensibi şu şekildedir:

  1. Satıcılar Mağazasını Açar: Satıcılar, ürünlerini satmak için bir Etsy hesabı oluşturarak mağazalarını açar. Mağazalarında satmak istedikleri ürünleri listeleyebilirler.
  2. Ürün Listeleme: Satıcılar mağazalarında ürünlerini listeleyebilir. Ürünler kategorilere ve anahtar kelimelere göre düzenlenebilir. Satıcılar, alıcıların ürün hakkında daha fazla bilgi edinebilmesi için ürünlerinin açıklamasını ve fotoğraflarını ekler. 4.444 alıcı Ürün bul: Alıcılar, Etsy’de arama yaparak satıcıların listelediği ürünleri bulur. Arama sonuçları, alıcının arama kriterlerine ve satıcının ürün bilgilerine göre listelenir.
  3. Ürünler Alınıyor: Alıcılar ürünleri sepete ekleyerek satın alabilirler. Satın alma, Etsy ödeme sistemi üzerinden yapılır.
  4. Sevk Edilen Ürünler: Satıcılar, ürünleri, ürünleri satın alan alıcılara gönderir. Satıcılar, alıcılara gönderi takip numaralarını vererek, ürünlerin yerini takip etmelerini sağlar.

Etsy, satıcılar için birçok farklı araç ve özellik sunar. Satıcılar mağazalarının reklamını yapabilir. Ayrıca Etsy, satıcılara ürünlerini pazarlamalarına ve satışlarını artırmalarına yardımcı olacak araçlar sağlar.

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Dijital pazarlama yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

E-ticarette emin adımlarla büyüyün!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.