fbpx
YENİ!

Ürün yönetimi > Stok Yönetimi

Tüm ürünlerini detaylı ve topluca yönet

İşletmenizin büyümesi için gereken tüm araçlar tek bir platformda. Gerçek zamanlı stok izleme, ürün yönetimi, satış takibi ve daha fazlasını tek bir yerden yönetin.

Stokları yönetmenin kolay yolları var.

Dopigo ile ürünlerinizin stok bilgilerini tek tek güncellemenize gerek kalmaz. Değişiklik yapmak istediğiniz ürünleri seçersiniz ve belirlediğiniz miktarda değişikliği Dopigo sizin için ister manuel ister otomatik yapar.

pazaryeri entegrasyon icon
Gerçek zamanlı stok takibi
pazaryeri entegrasyon icon
Ürün yönetimi
pazaryeri entegrasyon icon
Otomatik stok güncelleme
pazaryeri entegrasyon icon
Raporlama

Stokları tek tek güncellemeye son!

Dopigo ile seçtiğiniz ürünlerin stok miktarını tüm kanallarda ortak olarak tek tık ile azaltabilir ya da artırabilirsiniz. Tükenme ihtimaline karşılık otomatik stok yönetimini kullanabilirsiniz. 

oto fiyat

Gerçek zamanlı stok takibi

Stoklarınızı otomatik olarak ve gerçek zamanlı olarak izleyin. Ürünlerinizi, satışlarınızı ve envanterinizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetin.

Ürün yönetimi

Her bir ürününüzün ayrıntılarına hızlıca erişin. SKU’lar, fiyatlar, stok durumları, resimler ve daha fazlasını tek bir yerden yönetin.

Otomatik stok güncellemeleri

Siparişler alındıkça stoklarınız otomatik olarak güncellenir, böylece satışları ve envanterinizi sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz.

Ürün girişi ve transferler

Yeni ürünlerinizi hızlıca ekleyin ve mevcut ürünlerinizi kolayca transfer edin. Farklı depolar arasında envanter hareketini kolayca yönetin.

Analiz ve raporlama

Stok durumunuz, satış performansınız ve daha fazlası hakkında detaylı raporlar alın. İşletmenizin ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilebilir raporlarla her zaman bilinçli kararlar alın.

Bulut sistem

Mevcut e-ticaret platformunuz, muhasebe yazılımınız veya lojistik sağlayıcınızla kolayca entegre olun. Süreçlerinizi otomatikleştirin ve iş yükünüzü azaltın.

20'den fazla platformla entegre kalın.

Dopigo kullancıları e-faturadan muhasebeye, e-ticaret alt yapılarından pazaryerlerine ve lojistik firmalarına kadar tüm sektörlerle entegredir.

trendyol icon
hb icon
shopify icon
woo icon
sovos icon
logo go icon
microfly icon
oplog icon
20 icon

Hemen kullanmaya başlayın!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

S.S.S

Pazaryerinde oluşturup Dopigo’ya çektiğim üründe hangi güncellemeleri yapabilirim?

Halihazırda pazaryerlerinde bulunan ürünlerinizi Dopigo’ya çektiğinizde bu ürünlerin yalnızca fiyat ve stok bilgisi Dopigo paneli üzerinden güncellenebilir. HepsiBurada için ayrıca kargo hazırlık süresini de güncelleyebilirsiniz. Ürünleri Dopigo üzerinden pazaryerlerine ilettiğiniz senaryoda ise Trendyol, HepsiBurada ve N11 gibi katalog sisteminde bulunan pazaryerleri için aynı şekilde stok ve fiyat bilgisini güncelleyebilirsiniz (HepsiBurada için artı olarak kargo hazırlık süresi). ÇiçekSepeti, Ticimax vb. katalog yapısında bulunmayan platformlara ise fiyat ve stok bilgisiyle birlikte ürün ismi, açıklaması, görseli ve daha birçok bilgi için güncelleme gönderebilirsiniz.

Ürünlerin kategorisini belirlerken her pazaryeri için tek tek kategori seçmem gerekir mi?

Hayır. Dopigo’nun kategori ağacı üzerinden seçim yapmanız yeterlidir. Pazaryerlerinin her bir kategorisi, Dopigo’nun kategori ağacı ile eşleştirilmiş durumdadır. Ürün düzenleme sayfasındaki kategori bilgisini en uygun şekilde seçip ürünlerinizi hızlıca satışa çıkarabilirsiniz.

Pazaryerinde yaptığım güncellemeler Dopigo’ya yansır mı?

Hayır. Pazaryerlerinin satıcı paneli üzerinden yaptığınız güncellemeler, Dopigo paneline yansımamaktadır. Tüm mağazalarınızı Dopigo’ya entegre ettikten sonra Dopigo paneli üzerinden fiyat ve stok güncellemelerinizi yapabilirsiniz. Yaptığınız güncellemeler birkaç dakika içerisinde pazaryerlerine ulaşılır. Dilerseniz her pazaryeri için farklı fiyatlar da girebilirsiniz. Bunun için Dopigo’nun kanal bazlı fiyat özelliğini kullanabilirsiniz.

Ürün kodlarını kendim belirleyebilir miyim?

Her ürün kodunun eşsiz olması gerektiğinden dolayı olası hataları önlemek için ürün kodlarınız Dopigo tarafından otomatik olarak belirlenir. Pazaryerleri ile Dopigo arasında ürün bağlantısı sağlanırken Dopigo’nun atadığı ürün kodları dikkate alınır. Yine de kendi ürün kodlarınızı girebilmeniz için ürün düzenleme sayfasındaki “Tedarikçi Stok Kodu” alanını kullanabilirsiniz. Bu alana girdiğiniz kodlar; ürün listesinde, fatura ve kargo etiketi üzerinde ve son olarak Dopigo panelinden alacağınız raporlarda görünür. Bu sayede ürünlerinizi kolayca takip edip yönetebilirsiniz.

Bir ürünün pazaryerlerindeki barkodu farklılık gösterebiliyor. Yine de ortak stok tutabilir miyim?

Evet. Barkodların farklı olması, stokların ortak tutulması konusunda sorun oluşturmaz. İki farklı pazaryerinden çektiğiniz ürün kayıtlarını birbiriyle eşleştirerek tek kayıt haline getirebilirsiniz. Kayıtların farklı barkoda sahip olması halinde eşleştirme işlemi yapıldıktan sonra otomatik olarak kanal bazlı barkod alanı aktif hale gelir. Farklı girilen barkodların tamamını bu alandan görüntüleyebilirsiniz.

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.