fbpx
YENİ!

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

Paraşüt Nedir?

Paraşüt, web tabanlı geliştirilmiş ve online bir şekilde kullanılan bulut tabanlı ön muhasebe programıdır. Genellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin finans konularını sorunsuz bir şekilde desteklenmesi amacıyla kurulmuştur. Stokları, müşterileri, faturaları, senetleri, banka hesapları, gelir giderleri kısacası muhasebe ile alakalı tüm konuları düzenli bir şekilde takip etmesi ve şirketin kendi bünyesinde tutulmasıdır.

Paraşüt Ön Muhasebe Ne İşe Yarar?

Paraşüt, şirketlerin finansal işlemlerini takip etmelerine yardımcı olan bulut tabanlı bir muhasebe yazılımıdır. Aşağıdaki gibi işlemlerde yardımcı olur:

  1. Fatura yönetimi: Paraşüt ile şirketler satın aldıkları veya sattıkları ürünler için fatura oluşturabilir ve takip edebilir. 
  2. Gelir ve gider takibi: Paraşüt, işletmelerin gelir ve giderlerini takip etmelerini sağlar. Böylece işletmelerin ne kadar kazandıklarını ve harcadıklarını görmelerine yardımcı olur. 
  3. Banka Hesap Yönetimi: Paraşüt, şirketlerin banka hesaplarını kontrol etmelerini sağlar. Paraşüti’de tüm işlemler, şirket hesaplarından para giriş ve çıkışları otomatik olarak görüntülenir. 
  4. KDV takibi: Paraşüt, firmaların KDV ödemelerini takip etmelerine yardımcı olur. Şirketler KDV beyannamelerini Paraşüt üzerinden hazırlayabilirler. 
  5. İK yönetimi: Paraşüt, şirketlerin İK bilgilerini ve bordrolarını takip etmelerini sağlar. Şirketler Paraşüt ile çalışan maaşlarını hesaplayabilir.

Tüm bu fonksiyonlar sayesinde şirketler Paraşüt ile finansal işlemlerini kolayca takip edebilir ve işlerini daha verimli yönetebilir.

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Dijital pazarlama yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

E-ticarette emin adımlarla büyüyün!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.