fbpx
YENİ!

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

Ön Bilgilendirme Formu Nedir?

Ön Bilgilendirme Formu, tüketicilerin satın alacakları ürün veya hizmetler hakkında önemli bilgileri önceden vererek bilinçli seçim yapmalarına olanak sağlayan, tüketici haklarını korumak için oluşturulmuş bir sözleşmedir. Özellikle tüketici haklarını sınırlayabilecek sözleşme maddelerinin açık bir şekilde duyurulması amaçlanmaktadır.

Ön bilgi formu, tüketicinin ürün veya hizmetin işlevleri, fiyatı, ödeme koşulları, teslim süresi, cayma hakkı gibi konularda bilgi almasını sağlar. Sözleşmenin süresi, tarafların hak ve yükümlülükleri, garanti koşulları ve şikayetlerin çözümü gibi konuları da kapsayabilir.

Ön Bilgilendirme Formu Ne İşe Yarar?

Ön bilgilendirme formu, Tüketici ile satıcı arasındaki işlemlerde tüketicinin bilmesi gerekenleri önceden öğrenmesini sağlayan belgedir. Bu belge, tüketicinin satın aldığı ürün veya hizmet ile ilgili fiyat, ödeme koşulları, teslim süresi, ürün iadesi, garanti koşulları gibi önemli bilgileri içermektedir.

Ön bilgi formu, tüketicinin satın alacağı ürün veya hizmetle ilgili tüm önemli bilgileri edinmesine yardımcı olur. Bu sayede tüketici, satın aldığı ürün veya hizmetle ilgili beklentilerini daha iyi yönetebilmekte ve olası sorunlar karşısında daha bilinçli hareket edebilmektedir.

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Dijital pazarlama yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

E-ticarette emin adımlarla büyüyün!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.