fbpx
YENİ!

N11 Pro Nedir?

Pro, açılımı profesyonel olan kelimenin kısaltılmış halidir. Bir duruma ait olumlu yanları anlatmak amacıyla kullanılan isimdir.

İçindekiler

n11 pro

Pro, açılımı profesyonel olan kelimenin kısaltılmış halidir. Bir duruma ait olumlu yanları anlatmak amacıyla kullanılan isimdir. Ülkemizin önemli e-ticaret sitelerinden biri olan n11.com, yeni markasıyla toptan alım satım pazarına girmiştir. Şirketler için toptan alışveriş platformu olan n11 Pro, ürünlere farklı ödeme seçenekleri, kolay erişim imkanı ve nakliye seçenekleri gibi önemli avantajlar sunan bir platformdur. Aynı anda hem toptan alışveriş hem toptan satış yapma imkanı sunmaktadır. Ayrıca n11 Pro, çoklu kredi kartı, taksit, vadeli ödeme, EFT ve havale gibi birçok ödeme kolaylığı sağlamaktadır. İnternetten toptan alım-satım yapmak isteyen müşteriler için başarılı bir alternatif yöntemdir. Bu sayede imalatçı ve ihracatçılar tüccarlar ile buluşmuş olacaktır.

Toptan Alışveriş

Toptancılık, perakendecilere ya da işletmelere mal satma faaliyetidir. Üreticiler dışında toptancılıkla uğraşan kişi veya işletmelere toptancı denilmektedir. Toptancılar üretici ve perakendeci arasında aracılık yaparlar. İmalatçılardan satın aldıkları büyük miktarda ki malların, perakendecilere dağıtımında aracı rol oynarlar. Toptan alışveriş de birbirinden farklı yüzlerce farklı ürüne daha hesaplı fiyatlarla sahip olunabilme özelliği vardır. Bu şekilde tek seferde toplu alışveriş yapılma olanağından yararlanılmış olunur.

Alibaba’dan Farkı Nedir?

Alibaba, Dünya çapında 36 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan ve 240’ı aşkın ülkede faaliyet gösteren online ticaret şirketidir. Bu e-ticaret şirketi, Çin’in Hangzhou kentinde JackMa tarafından kurulmuştur. Alibaba, internetin henüz yeni yaygınlaşmaya başladığı yıllarda kurulmuş ve Dünya üzerinde en çok ziyaret edilen web sitesi olmuştur. Aynı zaman da firmalar arasında toptan ticaretin gerçekleştiği bir sitedir. Bununla birlikte ürünlerini uluslararası pazarda satmak isteyen ihracatçılar için önemli avantajlar sağlanmaktadır.

Alibabaonline ticaret şirketi, daha çok ithalat ve ihracat firmalarının ve ticari işler yapanların buluştuğu bir sitedir. N11 Pro , Alibaba’dan sonra tıpkı onun gibi toptan alım satım platformu olmuştur. Alibaba’dan satın alınan ürünler ücretsiz kargo seçeneği seçildiği zaman müşterinin eline ulaşacağı ortalama gün sayısı 30 gündür. Ayrıca ülkeler arası alışveriş yapıldığı için belirli bir limitin üzerinde alışveriş yapıldığı zaman gümrük vergisi ödemek gereklidir. N11 pro’da bu gibi durumlar söz konusu değildir. N11’de kargo teslimatı yapılacak ise ortalama teslim süresi 2 iş günüdür. Gümrük vergisi ödemek gibi bir durum da yoktur.

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.