fbpx
YENİ!

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

Geri Ödeme (Cashback) Nedir?

Geri ödeme aslında bir bonus uygulamasıdır. Firmalar daha fazla müşteri kazanmak için geri ödeme uygulamasını kullanırlar. Yaptığınız alışveriş sonrası ödediğiniz ücretin mağazanın belirlediği oranda kartınıza bonus olarak yansımasıdır. Yapılan geri iade oranı düşük olduğu için kartınıza biriken miktarın artması firmadan yapacağınız alışverişin devamlılığına bağlıdır.

Cashback’in Avantajları Nelerdir?

Cashback, satın alma için ödenen tutarın bir kısmının iadesi anlamına gelir. Ödülün faydaları aşağıdaki gibidir:

  1. Tasarruf etmeye yardımcı olur: Geri ödeme programları, maliyetlerin bir kısmını iade etmenizi sağlar. Bu nedenle, daha az para harcamanıza  ve bütçenizi kontrol etmenize yardımcı olur. 
  2. Cashback: Cashback programları genellikle para iadesi sunar. Böylece iade edilen tutarı banka hesabınıza aktarabilir veya bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz. 
  3. Daha fazla harcama yapmanızı sağlayabilir: Nakit iade programları bazen daha fazla harcama yapmanızı sağlamak için kullanılır. Bu nedenle programlara katılmadan önce harcama alışkanlıklarınızı kontrol etmeniz ve sadece ihtiyacınıza göre harcama yapmanız önerilir. 
  4. Size alışverişte avantaj sağlar: Cashback programları alışveriş yaparken tasarruf etmenizi sağlar. Bazı programlar özel indirimler sunarken, diğerleri satıcı satın alımlarında daha yüksek yüzdede nakit geri ödeme sunar. 
  5. Farklı alışveriş alanlarında kullanabilirsiniz: Farklı alışveriş alanlarında Cashback programları uygulanabilir. Bu nedenle yiyecek ve içecek, giysi, kozmetik, seyahat vb. satın alırken cashback programlarından yararlanabilirsiniz. 

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.