fbpx
YENİ!

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

Fulfillment Nedir?

İnternet üzerinden verilen siparişlerin artmasıyla firmaların binlerce ürünün takibini yapması imkansız hale gelmiş ve bir e-sisteme ihtiyaç duyulmuştur kurulan bu e-sisteme de fulfillment denir. Fulfillment, kargoların deodan çıkışından müşteriye ulaşana kadar geçen süreyi firmaların tek bir siteden kontrol etmesidir. Fulfillment ile zaman daha iyi kullanılır ve ekonomik tasarruf sağlanır.

Fulfillment Avantajları Nelerdir?

Fulfillment, Bir şirketin ürünlerinin depolanmasını, paketlenmesini ve nakliyesini yöneten bir hizmettir. Bu hizmetin faydalarından bazıları şunlardır:

  1. Daha düşük maliyetler: İşletmeniz, depolama, paketleme ve nakliyeye ayrılması gereken altyapı ve personel maliyetlerinden tasarruf ederek daha düşük maliyetlerle çalışabilir. 
  2. Daha Hızlı Teslimat Süreleri: Teslimat hizmetleri,  siparişleri hızlı bir şekilde işleyebilir ve işletmeniz için teslimat sürelerini azaltabilir. 
  3. Daha iyi ölçeklenebilirlik: İşletmeniz büyüdükçe teslimat hizmetleri de buna göre ölçeklenebilir. Büyüdükçe, bu hizmet sizi destekleyebilir ve siparişlerinizi sorunsuz bir şekilde yönetebilir. 
  4. Daha iyi müşteri deneyimi: Daha hızlı teslimat süreleri, hatasız teslimatlar ve müşteri desteği, müşteri deneyimini iyileştirir ve şirketiniz için müşteri memnuniyetini artırır. 
  5. Envanter takibi ve yönetimi: Karşılama hizmetleri, envanter takibi ve yönetimi de sağlayabilir. Bu sayede stokta ne kadar olduğunu, hangi ürünlerin daha hızlı satıldığını ve ne zaman yeni ürün sipariş etmeniz gerektiğini takip edebilirsiniz. 
  6. Firmanıza zaman kazandırır: Uygulama hizmetleri ile lojistik süreçlere odaklanmak zorunda kalmadan işinizin diğer önemli alanlarına zaman ayırabilirsiniz. 

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Dijital pazarlama yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

E-ticarette emin adımlarla büyüyün!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.