fbpx
YENİ!

E-ticaretteki tüm ürünlerinize hükmedin!

Dopigo ile e-ticarette ürünlerinizi detaylı yönetin, farklı platformlara aktarın, satışa çıkarın, özellikler ekleyin veya silin, kategori eşleştirmesi yapın! E-ticareti yönetmek Dopigo ile oldukça kolay.

Detaylı ürün yönetimi neleri kapsıyor?

Dopigo’nun ürün yönetimi imkanları ile ürünlerinize dair ihtiyacınız olan tüm özellikler elinizin altında tek panelde sizi bekliyor.

pazaryeri entegrasyon icon
Hızlı ürün oluşturma
pazaryeri entegrasyon icon
Tedarikçi stok kodu
pazaryeri entegrasyon icon
Kanal bazlı barkod
pazaryeri entegrasyon icon
Kategori eşleştirme
pazaryeri entegrasyon icon
Farklı para birimi ile fiyatlandırma
Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.
Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.
Edit Content

Ürün yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Yeni nesil e-ticaret satıcıları farklı kanallarda yürüttüğü e-ticaret faaliyetlerini kolaylaştırmak için Dopigo kullanıyor, tüm ürünlerini kolaylıkla eksiksiz yönetiyor.

urun

Hızlı ürün oluşturun

Satışa çıkarmak için ışık hızında ürün oluşturun!

Tedarikçi stok kodu kullanın

Farklı platformlarda ürün takibini kolaylaştırın.

Kategori eşleştirin

Farklı kanallardaki kategori yapılarını eşleştirin.

Ürün aktarın

Farklı kanallardan Dopigo’ya ürün aktarın ve farklı kanallara Dopigo üzerinden gönderin!

E-ticarette detaylı ürün yönetimi neden önemli?

E-ticarette satıcılar farklı satış kanallarında onlarca farklı ürün ile faaliyet yürütüyorlar. Her bir ürün kıymetli ve satış potansiyeli var. Satış kanallara göre satış hacmi farklılaşıyor, kullanılan platformlara göre takibi zorlaşıyor. 

Dopigo’nun detaylı ürün yönetimi ile envanterinizdeki ürünler için gerek genel gerekse kanal bazlı birçok ayarlamayı kolaylıkla yapın.

20'den fazla platformla entegre kalın.

Dopigo kullancıları e-faturadan muhasebeye, e-ticaret alt yapılarından pazaryerlerine ve lojistik firmalarına kadar tüm sektörlerle entegredir.

trendyol icon
hb icon
shopify icon
woo icon
sovos icon
logo go icon
microfly icon
oplog icon
20 icon

Hemen kullanmaya başlayın!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

S.S.S

Pazaryerinde oluşturup Dopigo’ya çektiğim üründe hangi güncellemeleri yapabilirim?

Halihazırda pazaryerlerinde bulunan ürünlerinizi Dopigo’ya çektiğinizde bu ürünlerin yalnızca fiyat ve stok bilgisi Dopigo paneli üzerinden güncellenebilir. HepsiBurada için ayrıca kargo hazırlık süresini de güncelleyebilirsiniz. Ürünleri Dopigo üzerinden pazaryerlerine ilettiğiniz senaryoda ise Trendyol, HepsiBurada ve N11 gibi katalog sisteminde bulunan pazaryerleri için aynı şekilde stok ve fiyat bilgisini güncelleyebilirsiniz (HepsiBurada için artı olarak kargo hazırlık süresi). ÇiçekSepeti, Ticimax vb. katalog yapısında bulunmayan platformlara ise fiyat ve stok bilgisiyle birlikte ürün ismi, açıklaması, görseli ve daha birçok bilgi için güncelleme gönderebilirsiniz.

Ürünlerin kategorisini belirlerken her pazaryeri için tek tek kategori seçmem gerekir mi?

Hayır. Dopigo’nun kategori ağacı üzerinden seçim yapmanız yeterlidir. Pazaryerlerinin her bir kategorisi, Dopigo’nun kategori ağacı ile eşleştirilmiş durumdadır. Ürün düzenleme sayfasındaki kategori bilgisini en uygun şekilde seçip ürünlerinizi hızlıca satışa çıkarabilirsiniz.

Pazaryerinde yaptığım güncellemeler Dopigo’ya yansır mı?

Hayır. Pazaryerlerinin satıcı paneli üzerinden yaptığınız güncellemeler, Dopigo paneline yansımamaktadır. Tüm mağazalarınızı Dopigo’ya entegre ettikten sonra Dopigo paneli üzerinden fiyat ve stok güncellemelerinizi yapabilirsiniz. Yaptığınız güncellemeler birkaç dakika içerisinde pazaryerlerine ulaşılır. Dilerseniz her pazaryeri için farklı fiyatlar da girebilirsiniz. Bunun için Dopigo’nun kanal bazlı fiyat özelliğini kullanabilirsiniz.

Ürün kodlarını kendim belirleyebilir miyim?

Her ürün kodunun eşsiz olması gerektiğinden dolayı olası hataları önlemek için ürün kodlarınız Dopigo tarafından otomatik olarak belirlenir. Pazaryerleri ile Dopigo arasında ürün bağlantısı sağlanırken Dopigo’nun atadığı ürün kodları dikkate alınır. Yine de kendi ürün kodlarınızı girebilmeniz için ürün düzenleme sayfasındaki “Tedarikçi Stok Kodu” alanını kullanabilirsiniz. Bu alana girdiğiniz kodlar; ürün listesinde, fatura ve kargo etiketi üzerinde ve son olarak Dopigo panelinden alacağınız raporlarda görünür. Bu sayede ürünlerinizi kolayca takip edip yönetebilirsiniz.

Bir ürünün pazaryerlerindeki barkodu farklılık gösterebiliyor. Yine de ortak stok tutabilir miyim?

Evet. Barkodların farklı olması, stokların ortak tutulması konusunda sorun oluşturmaz. İki farklı pazaryerinden çektiğiniz ürün kayıtlarını birbiriyle eşleştirerek tek kayıt haline getirebilirsiniz. Kayıtların farklı barkoda sahip olması halinde eşleştirme işlemi yapıldıktan sonra otomatik olarak kanal bazlı barkod alanı aktif hale gelir. Farklı girilen barkodların tamamını bu alandan görüntüleyebilirsiniz.

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.