fbpx
YENİ!

Application – App (Uygulama)

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

Application – App (Uygulama) Nedir?

İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri işlemleri hızlıca ve kolayca gerçekleştirmesine imkan tanıyan yazılımlardır. Uygulama, akıllı telefon, tablet ve bilgisayarda çalışan bir yazılım programıdır. Uygulamalar iki farklı işletim sisteminden oluşmaktadır. Birincisi Apple, ios işletim sistemidir. İkincisi ise Google, android işletim sistemidir. Mobil uygulamalara örnek olarak; Twitter ve WhatsApp gösterilebilir.

İşletmeler Neden Uygulama Yönetimi Yazılımı Kullanmalıdır?

İşletmelerin uygulama yönetimi yazılımı kullanmalarının birkaç nedeni vardır:

  1. Artan üretkenlik: Uygulama yönetimi yazılımı, kurumsal uygulamaları yönetmeyi kolaylaştırarak iş verimliliğini artırır. Bu, işletmelerin uygulama kullanımını ve performansını optimize etmelerini sağlayarak daha fazla verimlilik sağlar. 
  2. Hata Azaltma: Uygulama yönetimi yazılımı, kurumsal teknik ekiplerin uygulama hatalarını izleyerek hataları belirlemesine ve çözmesine yardımcı olur. Bu, şirketlerin hataları azaltmasına yardımcı olur. 
  3. Güvenlik: Uygulama yönetimi yazılımı, uygulamalarını güncel tutarak ve güvenlik açıklarını belirleyerek kurumsal uygulama güvenliğini artırır. İşletmelerin veri ihlalleri gibi güvenlik tehditlerini azaltmasına yardımcı olur. 
  4. Kaynak Yönetimi: Uygulama yönetimi yazılımı, işletmelerin sunucular, veritabanları vb. uygulama kaynaklarını daha iyi yönetmesine yardımcı olur. Kaynak kullanımını optimize ederek şirketlerin maliyetleri düşürmesine yardımcı olur. 
  5. Analitik ve Raporlama: Uygulama yönetimi yazılımı, işletmelerin uygulama etkinliği ve kullanımına ilişkin analizler ve raporlar aracılığıyla uygulamalarını daha iyi anlamalarına yardımcı olur. Şirketlerin uygulamalarını yönetmelerine ve iyileştirmeler yapmalarına yardımcı olur.

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Dijital pazarlama yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

E-ticarette emin adımlarla büyüyün!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.