fbpx
YENİ!

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

Toplu SMS Gönderme Nedir?

Toplu sms gönderimi aynı mesajı kişi listenizdeki tüm kişilere aynı anda iletmektir. Genel de firmaların kullandığı mesaj türüdür firmalar müşterilerine indirim mesajları, yeni sezon ürünlerinin geldiği mesajlarını atar ve insanları daha kolay bi şekilde online alışverişe ya da mağazalarına çekerler. Sadece müşterilere değil çalışanlara da haberler artık toplu mesajlardan gitmektedir.

Toplu SMS Gönderimi Ne İşe Yarar?

Toplu SMS gönderimi, birçok kişiye aynı anda kısa mesaj göndermek için kullanılan bir pazarlama ve iletişim aracıdır. Bu yöntem, işletmelerin veya organizasyonların müşterilerine, çalışanlarına veya potansiyel müşterilerine belirli bir mesajı hızlı ve etkili bir şekilde iletmelerini sağlar.

Toplu SMS gönderimi, birçok farklı amaç için kullanılabilir. Örneğin:

  1. Pazarlama: Bir işletme, yeni ürün veya hizmetleri tanıtmak, özel fırsatlar sunmak veya promosyonları duyurmak için müşterilere toplu metin mesajları gönderebilir. 
  2. Bildirim: Bir kuruluş, acil durumları, iptal edilen etkinlikleri veya güncellemeleri çalışanlara veya müşterilere bildirmek için toplu mesajlar gönderebilir. 
  3. Hatırlatıcılar: Bir işletme, randevuları veya ödemeleri hatırlatmak için müşterilere toplu mesajlar gönderebilir. 
  4. Anketler: Bir kuruluş, müşteri geri bildirimi almak veya müşteri memnuniyetini ölçmek için toplu metin anketleri yürütebilir. 

Toplu SMS gönderimi, hızlı uygun maliyetli ve verimli bir iletişim aracıdır. Ancak mesajların spam olarak değerlendirilmemesi ve alıcıların onayı olmadan toplu mesajların gönderilmemesi için gerekli yasal düzenlemelere uyulması önemlidir.

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Dijital pazarlama yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

E-ticarette emin adımlarla büyüyün!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.