fbpx
🎁
ENTEGRASYON + E-FATURA PAKETİ İLE
AVANTAJI KAÇIRMAYIN!
Kampanyanın bitmesine kalan:
Gün
Saat
Dakika
Saniye
Kampanya sonlanmıştır.
YENİ!

Kredili Kargo, Bakiyeli Kargo Nedir?

İçindekiler

kredili kargo bakiyeli kargo nedir

E-ticaret satıcılarının hem maliyetler hem de operasyonel anlamda en çok zorluk yaşadığı konulardan biri de kargo süreçleridir. Farklı kargo firmaları ile çalışmak, farklı süreçlere dahil olmayı ve farklı maliyetlerle yüzleşmeyi gerektirir. Hem pazaryerlerinde hem de e-ticaret sitenizde kargonun takibinin yapılabilmesi de oldukça önemli bir özelliktir. Tüm bu unsurlar görece büyük firmalar açısından bir şekilde çözülse de küçük e-ticaret işletmeleri ve satıcıları az sayıdaki siparişleri için kargo anlaşmaları yapamıyor ve maliyetlerden dolayı dezavantajlı konumda kalıyor. Kredili kargo, bakiyeli kargo konusu da burada hayat kurtarıcı olabiliyor.

Kredili kargo ile ön ödemeli olarak kargo gönderim hakkınızı kargo firmaları ile anlaşma yapılmış fiyatlardan satın alarak siparişlerinizi göndermeye başlayabilirsiniz. Bu sayede hem kargo maliyetlerinizin hesabını daha kolay yapabilecek hem de kargo takibinizi kolaylaştırarak müşteri memnuniyetinizi artıracaksınız.

kredili kargo banner

E-ticaret satıcıları pazaryerlerinde satış yaparken, pazaryerlerinin yüzbinlerce siparişlik pazarlık gücü dolayısıyla pazaryerleri siparişleri için kargo firmalarıyla oldukça uygun fiyatlardan gönderim yapabiliyorlar. Ancak kendi e-ticaret sitelerinden veya sosyal medya üzerinden aldıkları siparişlerde kendi kargo anlaşmaları bulunmadığı için oldukça yüksek fiyatlardan gönderim yapmak durumunda kalıyorlar.

Dopigo kullanan e-ticaret işletme ve satıcıları sisteme düşen e-ticaret sitesi siparişleri veya sosyal medya üzerinden aldıkları siparişleri için anlaşmalı fiyatlardan ister tüm Türkiye’ye isterlerse de belirli şehirlerdeki express ve aynı gün teslimat imkanlarından yararlanarak oldukça hızlı ve güvenilir teslimat yapabiliyorlar.

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.