fbpx
YENİ!

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

Google Tag Manager Nedir?

Google Tag Manager (GTM), çeşitli etiketleri, izleme kodlarını, analiz araçlarını ve diğer web sitesi kodlarını yönetmek için kullanılan bir araçtır. GTM, web sitelerinde etiket yönetimini basitleştirir ve etiketlerin kodlama olmadan eklenmesine ve değiştirilmesine olanak tanır.

GTM, web yöneticilerinin, pazarlamacıların, analistlerin ve diğer web teknoloji uzmanlarının birçok üçüncü taraf aracını ve kodunu yönetmesine olanak tanır. Google Analytics, Facebook Pixel, Hotjar ve benzeri servisleri tek kullanıcı arayüzü üzerinden yönetebilirsiniz.

Google Tag Manager Ne İşe Yarar?

Google Tag Manager (GTM), web siteleri için etiket yönetim sistemi olarak kullanılan bir araçtır. Bu araç sayesinde takip kodları, reklam kodları, analytics kodları ve diğer tüm web sitesi etiketleri GTM ile yönetilebilir. Geleneksel olarak, web geliştiricileri veya pazarlama ekipleri, bu kodları bir web sitesine yerleştirmek için web sitesi koduna manuel olarak eklemek zorundaydı. Ancak bu yöntem, özellikle site sık sık güncelleniyorsa veya birkaç etiket kullanılıyorsa birçok soruna neden olabilir. GTM ile web sitesi yöneticileri veya pazarlama ekipleri, etiketleri tek bir arayüzden yönetebilir ve web sitesi koduna dokunmadan kolayca değişiklik yapabilir. Web sitesi yöneticilerinin web sitesi performansını ve verimliliğini kodlamadan iyileştirmesine olanak tanır.

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Dijital pazarlama yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

E-ticarette emin adımlarla büyüyün!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.