fbpx

🎁 Özel hediyelerle birlikte gelen Yıllık Entegrasyon kampanyasını inceleyin!

YENİ!

Hepsiburada’da Mağaza Açmanın Avantajları

Türkiye’nin en büyük e-ticaret pazaryeri firmalarından biri olan Hepsiburada, 1998 yılından bu yana hizmet veriyor.

İçindekiler

Pazaryeri mağazalarınızı sizin yerinize açalım!

Hemen formu doldurun 7 farklı pazaryeri mağazanızı hızlıca açarak satışa başlayın.

Hepsiburada’da Mağaza Açmanın Avantajları

Türkiye’nin en büyük e-ticaret pazaryeri firmalarından biri olan Hepsiburada, 1998 yılından bu yana hizmet veriyor. 23 yıllık e-ticaret tecrübesi ile günden güne büyüyen Hepsiburada, bugün ayda ortalama 85 milyon ziyaretçisi bulunan oldukça büyük bir platform. Kurulduğu ilk yıllarda sadece kendi ürünlerini satışa sunan Hepsiburada, günümüzde farklı kategorilerde birçok girişimcinin e-ticaret mağazasına ev sahipliği yapıyor.

Türkiye’de online alışveriş denince ilk akla gelen yerlerden biri olması nedeniyle Hepsiburada e-ticaret için dahil olunabilecek en avantajlı pazaryeri. Dev markalardan küçük işletmelere farklı kategorilerde mağaza açma ve satış yapma imkânı sunan Hepsiburada’nın bünyesine dahil olmanın birçok avantajı var. E-ticarette varlık gösterebilmek, başarı sağlayabilmek ve işletmenizi büyütebilmeniz için önemli adımlardan biri olan Hepsiburada’da mağaza açmanın avantajlarını sizler için listeledik.

Farklı Ödeme Sistemleri ile Satış Yapabilirsiniz

Hepsiburada’da mağaza açmanın en bilinen avantajlarından biri ödeme yöntemlerinde çok çeşitli bir yapıya sahip olması. Kişisel sitenizde yapacağınız anlaşmalara bağlı olarak daha sınırlı ödeme sistemleriniz olabilir. Ancak Hepsiburada’da müşterilerin ihtiyaç duyduğu birçok farklı ödeme sistemi bulunur.

Bir pazaryerinde satış artışında en etkili unsurlardan biri müşterilerin taleplerine karşılık sunan ödeme sistemidir. Bu nedenle Hepsiburada’nın farklı ödeme sistemleri avantajından faydalanarak müşterilerinizin taleplerine karşılık verebilir, marka bazında herhangi bir özel anlaşma yapmadan daha fazla satış gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticarette aradığınız çözümler Dopigo'da!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Dijital pazarlama yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

E-ticarette emin adımlarla büyüyün!

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.