fbpx

Kampanyalar

Dopigo’nun e-ticaret kampanyaları ile e-ticaret yapan işletmeler uygun fiyatlarla istedikleri çözümlere ulaşıyor.

yeni satici kampanya

E-ticarete güçlü başlangıç kampanyası

%33 indirim

buyuyen satici kampanya

İşini büyüten satıcılara özel kampanya

%33 indirim

usta satici kampanya

Usta e-ticaret satıcılarına özel kampanya

%33 indirim

ikas cover

İkas altyapılı e-ticaret sitesi kampanyası

%50 indirim

ticimax site kampanya

Ticimax altyapılı e-ticaret sitesi kampanyası

%50 indirim

shopify site kampanya

Shopify altyapılı e-ticaret sitesi kampanyası

Hemen teklif alın!

kursoft

Kursoft muhasebe yazılımı kampanyası

Hemen teklif alın!

Dermojet
Read More
Dopigo, farklı pazar yerlerinden satış yapan e-ticaret şirketleri için en etkili entegrasyon çözümünü sunuyor. E-fatura konusunda sağladığı kolaylıklar da ayrıca dikkate değer. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Necdet Erdoğan
Read More
3 yıla yakındır Dopigo kullanıyoruz. E-Ticaret sektöründe sürekli olan değişimde Dopigo sürekli ayakta durabildi. Biz zor bir şirketiz ve ekibimizde dopigo kullanmayı bilmeyen yok. Ne zaman iletişim kurmak istesek destek alabileceğimiz bir muhattap bulabiliyoruz.
Zübeyde Yıldıran
Read More
Son 2 aydır Depo yazılımını kullanmaya başladık. Ürün bazında çok net satın alma maliyeti, stok maliyeti gibi bilgilere ulaşabiliyoruz. Eskiden paçal hesaplama yaparken artık satın alma bazında takip yapıyoruz. E-ticaret yapan şirketler için çok değerli gerçekten.
Musa Atak
Read More
Toplu ürün güncelleme ekranını yapan başka bir firma yok. Fiyat güncelleme var, yüzdesel olarak toplu güncelleme var yuvarlama var. Güncelleme yapıldığı gibi pazaryerine ve web sitesine yansıyor. 5 senedir e-ticaret yapıyoruz 2 senedir Dopigo’dan aldığım bu hizmet en doğru kararımdı.
Benobi Hobi
Read More
Yıllar önce e ticarete adım atarken araştırmalarımız sonucu Dopigo entegrasyon firmasıyla çalışmaya karar verdik. Yöneticileri olsun çalışanları olsun çok yardımcı oldular. Biz memnunuz. İlgi alakaları için teşekkür ederiz.
Erkan Yurtoğlu
Read More
Dopigo kullandığım entegrasyonlar arasında en kullanışlı olan diyebilirim. sanal mağazalardaki mevcut ürünlerin entegrasyonu ve ürün birleştirme çok kolay. entegre edilen ürünlerin düzenlenmesi, stok birleştirme ve set ürün oluşturma gibi özellikler öne çıkanlardan bazıları.
Harun Budak
Read More
Dopigo ile detaylı bir ürün stok yönetimi yapabilmemizi sağlayan ekranlar var. Yeni tasarım da çok şık oldu ve kullanıcı dostu bir arayüz oldu. Dopigo ile pazaryeri bazlı barkod oluşturma imkanımız var.
Mustafa Gülensaray
Read More
Hepsini ayrı ayrı yönetememekten bıkmıştık. Kredili kargo konusunda da yeni bir çözüm yolu getirmişler. Sağolsun kendi sitemizden aldığımız siparişleri kendi kargo anlaşmaları üzerinden gönderiyoruz. Aynı gün gönderimde mevcut 👍🏻
Emine Vardar
Read More
Merhaba. Dopigo'yu son 2 seneden beri kullanıyoruz. Son dönemde Trendyol'un ve Hepsiburada'nın zorunlu kıldığı e-fatura gönderim konusuna çözüm sağladı Dopigo. Birçok firmanın mağazası kapanırken bizim mağaza hayatına devam etti. Destek ekibi çok yardımcı oldu tüm bu süreçte. Teşekkürler!:)
Mustafa Anıl Koşar
Read More
Kurulduğu günden beri üyesi olduğum dopigodan memnuniyetimi belirtmek isterim. yeni yazılımlar ile daha da güzel işler başarmak dileğiyle.
Previous
Next
Powered by

Hemen kullanmaya başlayın!

Birkaç saniye içerisinde Dopigo hesabınızı oluşturun. Birkaç dakika içerisinde entegrasyonlarınızı hızlıca yapın.

Pazaryerlerinde yapılacaklar listesini hemen ücretsiz indirin!

Pazaryeri mağazalarınızın eksiklerini adım adım belirleyin.