Uncategorized

Gittigidiyor 2019 Mağaza Ücretleri Ne Kadar?

By Wednesday March 20th, 2019 No Comments

Türkiye’nin önde gelen pazaryerlerinden Gittigidiyor, satışlardan kesilen komisyon ücretleri dışında aboneliklerden mağaza ücreti de alıyor. Bu nedenle Gittigidiyor bünyesinde satış yapanlar ve satış yapmak isteyenler için komisyon oranları değişikliği gibi güncel mağaza ücretleri de merak edilen konular arasında oluyor. Bu konuya açıklık getirmek, pazaryeri avantajlarından yararlanırken bu pazaryerine ayrılacak bütçeyi de netleştiriyor. Güncel veriler ve doğru bilgiler, planlama yapmanın temel taşı oluyor. Planlama, doğru bütçeleme ve dolayısıyla işiniz için 20 Mart itibariyle güncellenen Gittigidiyor mağaza ücretlerini dikkate almanız da yarar var.

Gittigidiyor 2019 Mağaza Ücretleri

Gittigidiyor, mağaza ücretlerini 2018 yılının Mart ayında güncellemişti. 2019 yılının başında da bu tutarlardan mağaza ücreti almaya devam ederken 20 Mart 2019 itibariyle yeni mağaza ücretleri ile ücretlendirme yapacağını duyurdu. Bu güncel fiyatlarda, özel mağazalar dışında diğer mağaza seçeneklerinin tutarlarında değişiklik olduğu görülüyor. Seçeceğiniz mağaza tipine göre listeleme seçenekleri de değişiyor. Her bütçeye uygun Gittigidiyor mağaza seçeneklerinden size en uygun olanı seçmek ve bu pazaryerinin avantajlı dünyasına dahil olmak size kalıyor.

Gittigidiyor 2019 mağaza ücretleri şu şekilde değişiklik gösteriyor:

  Temel Mağaza Pro Mağaza Mega Mağaza Mega+ Mağaza Özel Mağaza
Mevcut Ücret 69 TL 189 TL 499 TL 1.399 TL 299 TL
Yeni Ücret 79 TL 219 TL 549 TL 1.499 TL 299 TL

Gittigidiyor, 20 Mart 2019 itibariyle mağaza aboneliklerine bu tutarlardan ücretlendirme yapacak.  Bu mağaza ücretlendirmeleri dışında Gittigidiyor’a abone olmayanlara 10 adet ücretsiz listeleme hakkı tanıyor. Tek tek ürün satmayı planlıyorsanız bu ücretsiz listeleme hakkından yararlanarak kolaylıkla satış yapabilirsiniz.

Gittigidiyor Avantajları Neler?

Mağaza ücreti gibi ekstra ücretler, e-ticaret yapanların gözünü korkutsa da pazaryerlerinin avantajları, mağaza sahiplerini olumlu etkiliyor. En çok kazanç elde edilen satış kanalı olarak pazaryerleri, ilk sıralarda kendini gösteriyor. Gittigidiyor da Türkiye’nin popüler bir pazaryeri olduğu için bu ünü ve güveni mağaza sahiplerini doğrudan etkiliyor.

Diğer pazaryerlerinin aksine Gittgidiyor, bireysel satış yapabilme imkanı tanıyor. Bu da evrak toplamadan kolaylıkla kayıt olabilmenizi ve satışa başlamanızı sağlıyor. Tek yapmanız gereken “satış yapbutonuna bastıktan sonra ücretsiz üye olmak ve karşınıza çıkan satış formunda istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmak…

Gittigidiyor’un avantajlı dünyasına dahil olduktan sonra bu dünyayı Dopigo ile daha da avantajlı hale getirebilirsiniz. Gittigidiyor mağazanızı Dopigo’ya bağlayarak pratik çözüm ve fırsatlarla işinizi büyütmek için zaman kazanabilirsiniz.

Okuma Önerisi: Gittigidiyor 2019 Komisyon Oranları

İzleme Önerisi: Gittigidiyor’da Nasıl Mağaza Açılır? Şirket Olmak Gerekli midir?