Depo Stok Yönetimi Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

İki basit adımla ücretsiz depo stok yönetimi yapmaya başlayabilirsiniz! Dopigo’ya ücretsiz kaydolun, ürünlerinizin barkodunu okutarak ürün girişinizi yapın, stok kontrolü yapmaya başlayın!

Barkod Okuyucu Uyumlu Depo Stok Takibi!

Ücretsiz depo stok takibi programımızdan yararlanabilmek için yapmanız gerekenler çok basit!

E-ticaret yapıyor olmanıza gerek yok!

Hemen bir Dopigo hesabı oluşturun.

Ürün girişinizi yapın!

Kaç kalem ürününüz varsa girişlerini gerçekleştirin. Bunu yapmak için ürünlerinizin barkodunu okutmanız, bilgi ve açıklamalarını girmeniz ve tercih ediyorsanız fotoğrafını yüklemeniz yeterli olacaktır. Ürün girişinizi yaptıktan sonra mevcut stok adet bilgisini ilgili alana girin.

Her şey hazır!

Artık ürün giriş çıkışlarında tek yapmanız gereken barkodu okutmak, kaç adet ürün giriş veya çıkışı olduğunu yazmak! Bilgiler sistemde otomatik olarak güncellenecektir.

Stoğu Biten Ürünler Satıştan Kalksın

Çok satan ürünlerinizin stoğu biter bitmez tüm pazaryerlerinden otomatik olarak kaldırılsın.

Stoklarınız Güncel Olsun

Satışlardan sonra güncel stoklarınız mağazalarınıza yansısın!

Toplu Stok Güncellemesi Yapın

Excel ile toplu stok güncellemesi yapabilir, deponuzdaki adetleri anlık yükleyebilirsiniz.

Depo Stok Yönetimi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Stok Kontrolü Nedir?

Stok kontrolü en basit haliyle yeterli miktarda ürün bulundurmak, stok kayıtlarını doğru bir şekilde tutmak ve bu ürünlerin giriş çıkışlarının takibini düzenli yapmaktır. Stok kontrolü ticari operasyonların sağlıklı yürüyebilmesi için dikkat edilmesi gereken en önemli kalemlerden biridir. E-ticaret yapıyor olun veya olmayın, stok takibi önceliklendirmeniz gereken bir konudur.

Neden stok kontrolü yapmalıyız?

Dönemsel olarak oluşabilecek talep artışına cevap verebilmek ve hazırlıksız yakalanmamak için düzenli stok takibi yapılması önerilir. Örneğin kampanya dönemlerinde isteyeceğiniz son şey stok takibi düzgün yapılmadığı için sipariş iptal etmek zorunda kalmak olacaktır. Pazaryerlerinde faaliyet gösteriyorsanız bu size düşük puan olarak da yansır.

Stok Yönetimi Manuel olarak yapılır mı?

Küçük veya orta ölçekli (KOBİ) firmaların dahi stok yönetimini manuel olarak yapmaları sağlıklı olmayacaktır. Manuel stok takibiyle giriş çıkışları anlık olarak doğru yönetmek ve stok yeterliliğinin devamını sağlamak her zaman mümkün olmayabilir.

Özellikle e-ticaret yapmayan işletme sahiplerinin de depo yazılımlarına yüksek maliyetli harcamalar yapmak istememeleri oldukça normal. Biz de sizler için ücretsiz bir çözümle geldik!

Daha fazla bilgi almak için...
Hemen kaydolun!

Entegrasyon sağladığımız altı farklı pazaryerinde ürünlerinizi satışa hemen başlayın...
Stokları kontrol edin, dinamik fiyatlandırma yapın veya fatura kesin.

Siz satış yapın, iş yükünü Dopigo halletsin!